Dünyayı ayağa kaldıran kadın, kanser olduğunu açıkladı

Dünyayı ayağa kaldıran günlerdir nerede olduğu konuşulan Prenses Kate Middleton kanser olduğunu açıkladı.

22 Mart 2024 Cuma 21:22 - Güncelleme: 22 Mart 2024 Cuma 21:26
Kaynak: haber merkezi
Dünyayı ayağa kaldıran günlerdir nerede olduğu bilinmeyen ve öldü iddiaları ile konuşulan Prenses Kate Middleton kanser olduğunu açıkladı.
 
Kate Middleton etkinliklerde boy göstermedikçe dedikodular artmaya devam ediyor. Galler Prensesi, önceki yıllar katıldığı İrlanda Muhafızları'nın St. Patrick Günü geçidini de katılmadı. Prenses Kate Middleton , yayınladığı bir video ile kanser olduğunu açıkladı.
 
Geçide katılmayan Middleton ve eşi Prens William, Instagram'da paylaşım yaparak günü kutladılar. Çift, paylaşımın altına "Bugünü kutlayan herkese selam" notunu düştü.
 
 
3 çocuk annesi Middleton, Aralık 2022'de İrlanda Muhafızları'nın fahri albayı olarak atanmış ve geçen yıl eşi Prens William'la birlikte kutlamaya katılmıştı. Prensesin, Paskalya'dan sonra kamuya açık alanda çalışmalarına başlaması bekleniyor.
 

PRENS WİLLİAM'IN KEYFİ YERİNDE

 
Diğer yandan; Prenses Middleton hakkındaki iddialara karşı sessizliğini koruyan Prens William, Welsh Guards Askeri Birliği'nde askerlerle bir araya gelerek sohbet etti. Fotoğraflarda William'ın keyifli halleri dikkat çekti.
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı