Avcılar'da seçimin galibi Utku Caner Çaykara

Avcılar’da belediye başkanlık yarışının galibi Utku Caner Çaykara oldu. Seçimin tamamlanıp sandıkların açılmasıyla Resmi olmayan sonuçlara göre Avcılar’da %55.11 oy oranı ile yeni başkan Utku Caner Çaykara.

1 Nisan 2024 Pazartesi 16:34 - Güncelleme: 1 Nisan 2024 Pazartesi 16:35
Kaynak: haber merkezi
Resmi olmayan sonuçlara Avcılar Belediye Başkanı olan Utku Caner Çaykara, seçim zaferini kutlamak için Marmara Caddesi Havuz Meydanı'nda Avcılar halkıyla bir araya geldi. "Birlikte başardık" diyen Çaykara, destek veren tüm komşularına teşekkür etti
 

BİRLİKTE BAŞARDIK

 
Çaykara, konuşmasında, "Birlikte başardık. Avcılar’da söz verdiğimiz gibi rekor oyla kazandık. Bu akşam beni yalnız bırakmayan tüm komşularıma teşekkür ederim. Bugün sadece bir seçim zaferi değil, aynı zamanda birlik ve beraberlik zaferi kazandık. Hep birlikte, güç birliği içinde bu yolda ilerledik. Bundan sonra da bu birliği daha da güçlendirerek, Avcılar'ı daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışacağız. Desteğinizden aldığım güçle, önümüzdeki beş yıl boyunca bu kente durmadan ve yorulmadan hizmet edeceğim. Avcılar’ı hep birlikte yaşamın merkezi yapacağız. Avcılar’da kazandık. İstanbul’da kazandık. Türkiye’de kazandık" dedi.
 

AVCILAR HALKI MUTLU

 
Avcılar halkı sokakları bayraklarla donatarak zaferlerini coşkuyla kutladı. Her yaş grubundan insanın bir arada olduğu kalabalık, seçim sürecinde verdikleri destek ve umutlarına karşılık bulmanın mutluluğunu yaşadı. Ellerinde bayraklarla bir araya gelen vatandaşlar, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından sevinç gözyaşları döktü, halaylar çekti ve sloganlar attı.
 
SENAY GÜNCAVAR
Kaynak: haber merkezi
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı