Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzce Belediye Başkanı'nı rahatlattı: 'Takma kafana'

Yerel seçimleri hiç beklemediği bir sonuçla bitiren AK Parti cephesinden dikkat çeken bir video geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzce Belediye Başkanlığı'nı yeniden kazanan Faruk Özlü'yü arayarak tebrik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Faruk Özlü arasında geçen telefon konuşmasına ilişkin görüntüler ise sosyal medyadan paylaşıldı.

3 Nisan 2024 Çarşamba 12:53 - Güncelleme: 3 Nisan 2024 Çarşamba 12:53
Kaynak: haber merkezi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce Belediye Başkanlığına kesin olmayan sonuçlara göre yeniden seçilen Faruk Özlü’yü telefonla arayarak tebrik etti. Faruk Özlü’nün daha yüksek bir oy oranı elde etmek istediğini ifade etmesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Takma kafana, zaferin küçüğü büyüğü olmaz. Zafer zaferdir” şeklinde yanıt verdi.
 
Düzce’de kesin olmayan sonuçlara göre oyların yüzde 40.22’sini alan AK Parti adayı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yeniden seçilerek güven tazeledi. Faruk Özlü’yü telefonla arayarak tebrik eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Sıkışığım, bazı seyahatlerim var. Amerika, Sudi Arabistan oralardan döndüğüm zaman inşallah muzaffer illerimizi ziyaret edeceğim” dedi.
 
Bunun üzerine Faruk Özlü, seçimlerde daha yüksek bir oy oranı elde etmek istediğini belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, “Takma kafana zaferin küçüğü büyüğü olmaz. Zafer zaferdir” şeklinde cevap verdi.
Kaynak: haber merkezi
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı