İmamoğlu mitinginde sinirler gerildi! 'Allah, ablamızı ıslah etsin'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çekmeköy–Sancaktepe-Sultanbeyli metro hattının ilk etabının açılışında açıklamalarda bulunduğu sırada bir vatandaş Kuran-ı Kerim göstererek protesto etti. İmamoğlu ise Ablamız aldanmış, Allah ıslah etsin" ifadesini kullandı. İşte yaşananlar..

16 Mart 2024 Cumartesi 17:31 - Güncelleme: 16 Mart 2024 Cumartesi 17:33
Kaynak: haber merkezi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çekmeköy–Sancaktepe-Sultanbeyli metro hattının ilk etabının açılışında açıklamalarda bulunduğu sırada bir vatandaş Kuran-ı Kerim göstererek protesto etti. İmamoğlu ise Ablamız aldanmış, Allah ıslah etsin" ifadesini kullandı. 

İŞTE OLAYIN GELİŞİMİ

“Başkanım bakar mısınız? Elimde Kuran-ı Kerim var. Kuran sizi çarpacak. Yalancı” diye bağırmaya başladı. Provokatif eyleme, alanı dolduran vatandaşlar yuhalayarak tepki gösterdi. Kalabalığı sakin olmaya davet eden İmamoğlu, “Bana hediye etmek istersen alırım Kur'an-ı Kerim'i senden. Ablamız, aldanmış bir ablamız. Elinde Kur’an-ı Kerim'le iftira atmak, günahların en büyüğü. Allah ona yardım etsin. Mübarek Ramazan ayında, Allah ona yardım etsin. Bu arkadaşlar, bunun gibi ablalarımızı bile aldattılar. Onları bile mahvettiler. Eline Yüce Kuran'ı alıp, onunla siyaset yapanı Allah ıslah etsin, Allah ıslah etsin. Ama onlar aldanmış. Biz onları da kurtaracağız. Bu millet onları da kurtaracak. Onlar aldanmış zavallılar. Allah yardım etsin ona ne diyeyim” sözleriyle tepki verdi.

Kaynak: haber merkezi
Kızıl Goncalar 15. bölüm fragmanı; Suavi ölecek mi?

Kızıl Goncalar 15. bölüm fragmanı; Suavi ölecek mi?

Melisa Döngel, frikikten kaçamadı; İç çamaşırsız yakalandı

Melisa Döngel, frikikten kaçamadı; İç çamaşırsız yakalandı

Wanda Nara'dan TikTok'a özel şov! Hem de sütyensiz

Wanda Nara'dan TikTok'a özel şov! Hem de sütyensiz