Metin Uca’nın cenaze namazında şok anlar! Cenazeden kovdular...

Yoğun bakımda tedavisi süren Metin Uca, geçtiğimiz günlerde yaşamını yitirmişti. Metin Uca’nın vasiyeti gündem olurken cenaze töreninde tepki çeken anlar yaşandı. İşte detaylar…

19 Kasım 2023 Pazar 15:30 - Güncelleme: 19 Kasım 2023 Pazar 15:30
Kaynak: MYNET

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde geçirdiği trafik kazasının ardından tedavi sırasında şah damarının tıkalı olduğu belirlenen ve yoğun bakımda tedavi edilirken entübe edilen tiyatrocu, yazar ve televizyon programcısı Metin Uca geçtiğimiz gün hayatını kaybetti.

VASİYETİ YENİDEN GÜNDEM OLMUŞTU

Ölümüyle sevenlerini yasa boğan Metin Uca'nın, "Burası özgür bir ülke olsa yakılarak ölmek isteyenlere de saygı duyulurdu. Ama ne yazık ki böyle bir şansımız yok. Yakılarak ölmek ve küllerimin de İstanbul boğazından serpilmesini istiyorum. Ne yazık ki böyle bir şansım yok. İki yüzlü cenaze törenlerini istemediğim için yakılarak ölmeyi çok istiyorum. Umarım dostlarım ve bu konuda bıraktığım vasiyet çerçevesinde bunu yaparlar. Tören istemiyorum çünkü. Hatırlanmak istemiyorum" sözleri gündem olmuştu.

CENAZEDEN KOVULDULAR

Metin Uca'nın naaşı yapılan törenden sonra cenaze namazı için camiye getirildi. Cenaze namazı sırasında iki kişi tepki çeken anlara imza attı. İmamın namazı kıldırmaya başladığı anda "Hocam" diyerek seslenen kişi devamında "Metin Bey camiye cenazesinin getirilmesini istemedi..." diyerek protesto edince büyük tepki çekti.

Metin Uca'nın sevenleri bu kişiye tepki göstererek cenazeden kovdu.

 
Kaynak: MYNET
Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Kızılcık Şerbeti'den yeni fragman! Doğa o adamla mı beraber?

Kızılcık Şerbeti'den yeni fragman! Doğa o adamla mı beraber?