Murat Kurum açıkladı! ‘Sosyal medyaya hanım bakıyor!

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Gain TV'de yayımlanan Gör Beni programına katıldı. Kurum “gaf”larıyla ilgili soruya, "Sosyal medyaya bakmam. Ekibimiz bakıyor, hanım bakıyor. Onlar söylüyor. Hata yapabiliriz, insanız” dedi

17 Mart 2024 Pazar 00:11 - Güncelleme: 17 Mart 2024 Pazar 00:14
Kaynak: HABER MERKEZİ

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Murat Kurum, Gain TV'de yayımlanan, Armağan Çağlayan'ın sunduğu Gör Beni programına katıldı. Kurum, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi değerlendirmelerde bulundu.
Sunucu Armağan Çağlayan'ın Murat Kurum'un 8 kilometreyi 8 adımda göstermesini anımsatarak sorduğu gaf sorusu üzerine Kurum, "Sosyal medyaya bakmam. Ekibimiz bakıyor, hanım bakıyor. Onlar söylüyor. Hata yapabiliriz, insanız. Bilerek isteyerek yapmayalım ancak kaldırımda konforlu yürüyeyim, ayağım yere takılmasın dediğiniz zaman da hata yapmazsınız. Biz otoyolda yürüyoruz, arabalar geçiyor. Hız da yapıyorlar. Yeri geliyor zemin kayıyor, yeri geliyor kar yağıyor. Biz buna alışığız. Çok acı. İnsanız hata yapabiliriz. Gaf da yapabiliriz. Beni bu konuda eleştiren CHP'li anlayış. Kendileri gafın daha ötesine geçtiler. Ne oldu peki, biz de siz öyle yaptınız mı demeliyiz?" dedi.

Armağan Çağlayan'ın 'İstanbul'dan trafik ve deprem sorunu nedeni ile ayrıldım' demesi üzerine Cumhur İttifakı'nın İstanbul adayı Murat Kurum, "Bu istek ve arzu ile buradayım. Zor bir iş ama ben bu işi yapmış biri olarak, vatandaşımızın beklentisini karşılamak için buradayım. Zaten bu işleri yapamazsam bir daha aday maday olmam. Böyle bir göreve talip olmam" ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Banu Alkan, kafayı Hadise'nin göğüslerine taktı

Banu Alkan, kafayı Hadise'nin göğüslerine taktı

Arda Güler’de de var! Arap sevgiliden Naomi’ye 12 milyonluk armağan!

Arda Güler’de de var! Arap sevgiliden Naomi’ye 12 milyonluk armağan!

Hasan Can Kaya, apar topar ameliyata alındı

Hasan Can Kaya, apar topar ameliyata alındı