Seçimi kaybedince koca belediyeyi bırakıp gittiler!

Yerel seçim sonuçları sonrası yıldızı parlayan isimlerin başında Üsküdar'ın yeni belediye başkanı Sinem Dedetaş var. Sinem Dedetaş, AK Parti'nin adayı Hilmi Türkmen'i geride bırakarak seçimi kazandı. Bugün Üsküdar Belediyesi'ne giden Karadenizli bir vatandaşın çektiği görüntüler ise çok konuşulacak cinsten...

2 Nisan 2024 Salı 13:01 - Güncelleme: 2 Nisan 2024 Salı 13:07
Kaynak: Mynet

31 Mart seçimlerinden çıkan en sürpriz sonuçlardan bir tanesi kuşkusuz Üsküdar ilçe belediyesinin AK Parti'den CHP'ye geçmesiyle kaydedildi. %49,90 oy alarak belediye başkanı seçilen Sinem Dedetaş, AK Parti adayı Hilmi Türkmen'e %7 puan fark atmıştı. Bugün el değiştiren Üsküdar belediyesinden gelen görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Görüntülerde belediyede hiçbir personelin bulunmadığı görüldü. Videoyu kaydeden kişinin ifadeleri izleyenleri güldürdü.

'NE OLUYİİİ BURADA YA?'


Henüz mazbatasını almayan Dedetaş, seçimleri kazandıktan sonra Üsküdar'daki değişim merakla beklenirken, bir kişinin Üsküdar Belediyesi'ni kaydettiği görüntüler sosyal medyada büyük ses getirdi. Görüntülerde belediyede hiçbir çalışanın bulunmadığı dikkatlerden kaçmazken, kaydı alan kişi şu ifadeleri kullandı.

"Üsküdar Belediyesi'ni kapatmışlar ya. Bir tane adam yok müdürlüklerde. Ne memuru ne amiri kimse yok. Ne oluyi burada ya. Sadece temizlik görevlileri var onlara soruyorsun, 'abi herkes izinli' diyor."

Kaynak: Mynet
Kızıl Goncalar 15. bölüm fragmanı; Suavi ölecek mi?

Kızıl Goncalar 15. bölüm fragmanı; Suavi ölecek mi?

Melisa Döngel, frikikten kaçamadı; İç çamaşırsız yakalandı

Melisa Döngel, frikikten kaçamadı; İç çamaşırsız yakalandı

Wanda Nara'dan TikTok'a özel şov! Hem de sütyensiz

Wanda Nara'dan TikTok'a özel şov! Hem de sütyensiz