Uğur Dündar, İmamoğlu’na ve Murat Kurum’a ‘Hodri Meydan’ çekti!

‘Hodri Meydan’ programıyla hafızalara kazınan usta gazeteci Uğur Dündar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olan iki güçlü isme; Ekrem İmamoğlu ve Murat Kurum'un birlikte karşılıklı yer alacağı bir program için teklif yaptığını açıkladı.

17 Mart 2024 Pazar 16:36 - Güncelleme: 18 Mart 2024 Pazartesi 16:16
Kaynak: Gazete Yazıyor

Duayen gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Cumhur İttifakı İstanbul adayı Murat Kurum’a birlikte canlı yayında bir araya gelmeyi teklif ettiğini duyurdu.

"TEKLİFİ YAPTIM, HABER BEKLİYORUM"

İki isme de Sözcü TV’de aynı programa çıkmaları için teklif götürdüğünü belirten Dündar, şu ifadeleri kullandı: "İmamoğlu’yla yakında bir program yapacağını, aynı program davetini Kurum için de yaptığını belirten Dündar, sosyal medya hesabından şunu yazdı: “Kamuoyuna duyuru: Yakında İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu ile Sözcü TV’de bir söyleşi yapacağım. Aynı öneriyi haftalar önce Cumhur İttifakı'nın adayı Sn. Murat Kurum'a da yaptım. Ayrıca her ikisinin yer alacağı bir tartışma programını Sözcü TV’de yönetmeye talip olduğumu söyledim. Haber bekliyorum, takdir kendisinin...”

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı