Arzu-Ömer Sabancı çiftinin oğulları Hacı Sabancı geçen yıl 10 Ekim’de Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir düğünle Nazlı Kayı ile nikah masasına oturdu. Hacı Sabancı’yla ilgili şaşırtan bir iddia gündeme geldi. 2 Şubat 2021 tarihinde oğlu Uzay’ı dünyaya getiren F.D, sık sık görüştüğünü ve cinsel birliktelik yaşadığını ifade ettiği Hacı Sabancı hakkında babalık davası açtı. 

S A24F7C30A6Fcd5Addeff9F0B2652Eba1620Fd6Bc

Odatv’nin edindiği bilgilere göre dava dosyasında 2010-2011 yılları arasında Facebook’tan Hacı Sabancı ile tanıştığını ifade eden ve ilk olarak İstanbul’daki Swiss Otel’de bir araya geldiklerini kaydeden F.D, son olarak 21 Mayıs 2020 tarihinde bir araya gelerek ilişki yaşadıklarını söyledi.

Bar-dack-cher, Yeelmass, Kadogloo, Chalhanogloo: Bunlar kim mi? Bar-dack-cher, Yeelmass, Kadogloo, Chalhanogloo: Bunlar kim mi?

Dava dosyasında anlatılanlara göre 02 Şubat 2021 tarihinde Uzay bebeğin doğumunun ardından Hacı Sabancı’ya bebeğin fotoğrafları gönderildi. FD, Hacı Sabancı’ya çocuğun kendisinden olduğunu söyleyince tarafların arası bozuldu. Gözler Hacı Sabancı'ya çevrildi. 

Kaynak: Haber Merkezi