Cem Yılmaz sahneye yeni dostu 'ayama-kuytayma köpeği' ile çıktı!

Bilet fiyatları ve yaptığı esprilerle gündemden düşmeyen Cem Yılmaz dün akşam sahneye yeni can dostuyla çıktı.

27 Mart 2024 Çarşamba 16:28 - Güncelleme: 27 Mart 2024 Çarşamba 16:28
Kaynak: DEMET SAROVA

Şu sıralar işinden çok yaşadığı aşkla gündeme gelen Cem Yılmaz, geçen hafta Tim Show Center'da 'Pek Yakında - Extr Act' adlı yeni performansını sergilemiş ve gösteriden elde edilen geliri Oyuncular Sendikası'na bağışlamıştı. Bağışın ardından başkanlığını Vahide Perçim'in üstlendiği sendikadan Yılmaz'a teşekkür geldi. 

Oyuncular Sendikası, sosyal medya hesabından "Sevgili üyemiz Cem Yılmaz'a tüm üyelerimiz ve meslektaşlarımız adına çok teşekkür ediyoruz. Çok özel anların yaşandığı, hepimiz için çok kıymetli bir geceydi. Elini üzerimizden hiç çekmeyen, her zaman meslektaşlarıyla omuz omuza olan çok değerli üyemiz Özkan Uğur'u ise özlemle andık. Meslektaş adaylarımız, konservatuvar öğrencilerini de bu özel gecede ağırlamış olmanın sevinci içerisindeyiz. Dayanışmayla, güzel günlere" ifadelerine yer verdi.

Gündemden düşmeyen Cem Yılmaz dün akşam ise sahneye can dostuyla çıktı. Yeni sahiplendiği, annesi eğitimli 'Arama-Kurtarma'köpeği olan minik köpeği ‘Karam’ ile seyirciyi selamlayan Cem Yılmaz büyük alkış topladı.

Oyuncu geçen gün Karam'ın fotoğrafını paylaşmış ve 'Ayama-Kuytayma' konutu düşmüştü. 

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı