Fena sobelendi! Tamer Karadağlı'nın kendisi tiyatro!

Tamer Karadağlı, bir video çekerek, Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu'nun ortaklaşa kullandığı Haşim İşcan Kültür Merkezi'nin bakımsızlık ve düzensizliğinden şikayet edip, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni şikayet etti. Oysa binanın üzerinde kocaman Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı yazıyordu. Yani binanın Antalya Belediyesi ile bir ilgisi yoktu ve Karadağlı'nın da bağlı olduğu bakanlığa aitti.

29 Mart 2024 Cuma 13:40 - Güncelleme: 29 Mart 2024 Cuma 14:27
Kaynak: Eraycan Erginbaş
Tamer Karadağlı, Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu'nun ortaklaşa kullandığı Haşim İşcan Kültür Merkezi'nin bakımsızlık ve düzensizliğinden şikayetçiydi. Gerçek bambaşka çıktı. 
 
Tamer Karadağlı konuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı: "Şu anda bir şey konuşamıyorum. Artık Tamer Karadağlı olarak değil; kurumu temsil ettiğim için bir şey söylemem doğru değil. Daha çok yeni. Biraz zaman geçsin gerekli açıklamaları yapacağım. Şu an kurum ön planda." 
 
"Rezalet! Hiçbir şey yapılmamış. Gerçekten utanç kaynağı, inanamıyorum. Bina savaştan çıkmış gibi korkunç durumda. Belediye bunları görmüyor mu?"
 

GERÇEK BAMBAŞKA ÇIKTI

 
Çektiği video ile Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni şikayet eden Tamer Karadağlı'nın şikayet ettiği yer, kendisinin de bağlı olduğu Kültür ve Turizm Bakanlığı'na aitti. Zira binanın kapısında kocaman, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı yazıyordu. Fena sobelenen Karadağlı, daha sonra sessizliğe gömüldü.
Kaynak: Eraycan Erginbaş
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı