Poposuyla ödül törenine damga vurdu!

İngiltere’nin günlerdir konuştuğu BRIT AWARDS 2024 ödül töreninene İrlandalı şarkıcı CMAT (Ciara Mary-Alice Thompson) damgasını vurdu. CMAT bunu poposunu açıkta bırakan derin dekolteli elbisesiyle yaptı… CMAT, "Britanya ödüllerinde kızlar tuvaletinde yaptığım sohbetler bize dünya barışını sağlayabilirdi. Herkes benim çatalımı seviyor gibiydi" dedi

4 Mart 2024 Pazartesi 12:55 - Güncelleme: 4 Mart 2024 Pazartesi 12:59
Kaynak: ERAYCAN ERGİNBAŞ

“Arsız” İrlandalı şarkıcı CMAT, BRIT Awards 2024 müzik ödülleri gösterisinde gözlerinde bir parıltı ve kıyafetinde biraz ekstra göz kamaştırıcı bir görünümle göründü. Zira kalçasını tamamen açığa çıkaran derin bir dekoltesi vardı.

Bu yılın müzikal başarılarını kutlayan diğer yıldızlarla birlikte kırmızı halıda kameralara poz veren CMAT - gerçek adı Ciara Mary-Alice Thompson - sade siyah bir elbise içindeki sofistike katılımcının her santimini yansıtıyordu.

Ancak, arkasını döndüğü anda kalçasının üst kısmı ilgi odağı haline geldi; onu çerçevelemeye yardımcı olacak tüylü bir kesim de vardı.

28 yaşındaki sanatçı, dün geceki törende Uluslararası Yılın Sanatçısı ödülüne aday oldu ve eve galibiyetle dönmese de (SZA'ya yenilerek) CMAT yine de göze çarpan anını yaşadı.

Fırsatını fırsat buldukça değerlendiren CMAT, sunucular Maya Jama ve Clara Amfo'nun arkasında birden fazla kez belirdi ve kamerayı çevirirken evden canlı izleyen TV izleyicilerinin karşısına çıktı.

Stay For Something şarkıcısı kameralara şok olmuş halde bakarken masum numarası yaptı.

CMAT açıkça etkinliğin her saniyesinden keyif alıyordu ve daha sonra X'te (eski adıyla Twitter) şunları yazdı: “Bu arada Britanya ödüllerinde kızlar tuvaletinde yaptığım sohbetler bize dünya barışını sağlayabilirdi. Herkes benim çatalımı seviyor gibiydi."

Kaynak: ERAYCAN ERGİNBAŞ
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı