Seks itirafıyla gündem olmuştu! Bakın Cüneyt Özdemir neler söyledi?

Ünlü oyuncu Deniz Cengiz, geçtiğimiz günlerde Tuluğ Özlü'nün programına katılarak yaptığı seks itirafı sosyal medyada viral olmuştu. Deniz Cengiz, Cüneyt Özdemir'in programına katılarak yorumlara tepki gösterdi.

22 Şubat 2024 Perşembe 12:56 - Güncelleme: 22 Şubat 2024 Perşembe 12:56
Kaynak: Eraycan Erginbaş
Ünlü oyuncu Deniz Cengiz, geçtiğimiz günlerde Tuluğ Özlü'nün programına katılarak yaptığı seks itirafı sosyal medyada gündem olmuştu.
 
 

DENİZ CENGİZ, CÜNEYT ÖZDEMİR'E KONUK OLDU

 
Sosyal medyada tepkilerin çığ gibi büyümesiyle birlikte Cüneyt Özdemir ile Gündem programında yayına bağlanan Deniz Cengiz, ilk olarak "anneniz ne dedi?" sorusuna, "annem burada şu an, ne desin, gülüyor" diyerek cevap verdi.
 
Daha sonra ise "Sorun yok ya bunlarda. Bir de bu bir saatlik podcast'ın bir dakikası. Neler neler konuşuyoruz!" diye ifade eden Deniz Cengiz, Cüneyt Özdemir'den "Bir saat boyunca başka neler konuştunuz mesela?" sorusuna Tuluğ Özlü'nün kadın dayanışması odaklı programının detaylarını anlattı.
 
 

NE YAŞANMIŞTI?

 
Tuluğ Özlü kendi programında Deniz Cengiz'e: 'Bir arkadaşına bile anlatamayacağın kötü bir seks hikayen var mı?' sorusunu sormuştu. Deniz Cengiz ise şöyle yanıt vermişti:
 
'Kadıköy'de bir ara sokakta otoparktan birinin giriş kat balkonuna girip sevişmiştik ve çocuğun bütün dizleri yara olmuştu. En güzel yeri o. Bir de dizinin içleri yara oldu o olayı halledene kadar.'' 
Kaynak: Eraycan Erginbaş
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı