Survivor’da görülmemiş ceza!

Survivor All Star’a Acun Ilıcalı'nın Poyraz'a dair yaptığı 'ceza' açıklaması damga vurdu.

11 Mart 2024 Pazartesi 21:46 - Güncelleme: 11 Mart 2024 Pazartesi 21:58
Kaynak: HABER MERKEZİ

Acun Ilıcalı'nın açıklamasına göre, Survivor tarihinde eşi benzeri olmayan bir durumla karşı karşıyayız. Poyraz'ın kamp alanından ayrılıp Dominikli bir vatandaşın evine girmesi kabul edilemez bir davranıştır. Bu sebeple Poyraz'a çok ciddi bir ceza verilecektir.

Acun Ilıcalı, Poyraz'ın dere kenarındaki kamp alanını terk edip medeniyetin bulunduğu bölgelere gittiğini açıkladı. Bu nedenle Poyraz'a bir ceza verileceği belirtildi.Acun Ilıcalı, yaşananlar karşısında akıl tutulması yaşadığını belirtip genç yarışmacıya döndü:

"Poyraz, bir Dominik vatandaşının evine çuvalla giriyor. Yanlış anlamayın adam Dominikli. Silahlı güvenliklerle de korunan bir ev. Adam evde yokmuş. Evde ne varsa çuvala doldurup ondan sonra devam ediyor. Adam normal şartlarda polise gidecek, polis de Poyraz’ı alacak. Neyse müdahale ettik."

Acun Ilıcalı, Poyraz’a dair yaptığı açıklamaya şöyle devam etti:

"Tek başınaysan 15 ödülden yararlanamayacaksın. Eğer itiraf eden varsa, 'Ben de oradaydım' diyen olursa Poyraz'ın cezasını indireceğim"

Bunun üzerine Ogeday, Yasin, Furkan, Yaman ve Batuhan "Ben de vardım" dedi. Poyraz ise onların eve girmediğini, yalnızca getirdiklerinden faydalandıklarını söyledi. Acun Ilıcalı bunun üzerine Poyraz'ın cezasını 10 ödülden men olarak belirledi. Diğer yarışmacılar ise 3 ödülden men cezası aldı. Aysu ise 4 ödülden faydalanamayacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı