Fatih yeniden kazandı! Ergün Turan: Teşekkürler Fatih

Fatih ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde, mevcut Belediye Başkanı M. Ergün Turan bir kez daha seçmenlerin güvenini kazanarak Fatih Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçildi. Turan “Cumhur İttifakı Fatih Belediye Başkanı olarak yeniden seçilmekten, bir 5 yıl daha bu kutlu göreve layık görülmekten büyük bir kıvanç duyuyorum” dedi.

1 Nisan 2024 Pazartesi 16:38 - Güncelleme: 1 Nisan 2024 Pazartesi 16:38
Kaynak: SENAY GÜNCAVAR

M. Ergün Turan, seçim sonrası değerlendirmesinde, "Birlikte başardık, birlikte kazandık, Fatih yine kazandı" diyerek seçmenlere teşekkür etti. Turan, görevine bir kez daha layık görülmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti ve desteklerinden dolayı AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatı ile Fatih'in değerli hemşehrilerine teşekkür etti.

ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Turan ayrıca, önümüzdeki 5 yılda, çocuklardan, gençlere, kadınlardan, yaşlılara, eğitimden, yeşil alana, restorasyondan, güvenliğe, kentsel dönüşümden, otoparka birçok alanda, birbirinden kıymetli projeler üreterek ve Cumhurbaşkanı'nın destekleriyle Fatih’e yakışan eserleri kazandırmak için durmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

DAHA FAZLA HİZMET GELECEK

Seçim zaferini değerlendiren Fatih sakinleri, "Fatih yeniden kazandı” diyerek sevinçlerini dile getirdiler. Sokaklarda toplanan kalabalık, Cumhur İttifakı'nın birlik ve dayanışmasıyla kazanılan bu zaferin gururunu yaşarken Turan'ın yeniden başkan seçilmesiyle, önümüzdeki dönemde ilçeye daha fazla hizmet geleceği için heyecanlı olduklarını belirttiler.
 

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı