Silivri'nin yeni dönemi başlıyor

Silivri’de 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin Cumhur ittifakının adayı ve mevcut başkan Volkan Yılmaz ile CHP’nin adayı Bora Balcıoğlu arasında geçen yarışta resmi olmayan sonuçlara göre %52.29 oy oranı ile Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu oldu

1 Nisan 2024 Pazartesi 16:35 - Güncelleme: 1 Nisan 2024 Pazartesi 16:35
Kaynak: SENAY GÜNCAVAR

Silivri Belediye Başkanı seçilen Bora Balcıoğlu, Silivri sahilinde toplanan vatandaşlara seslendi.
Bora Balcıoğlu, coşkulu bir kalabalığa hitap ederek Silivri'nin zaferini kutladı ve yeni dönemin başlangıcını müjdeledi. Sahil boyunca toplanan vatandaşlara seslenen Balcıoğlu, "Güzel Silivrimizin güzel insanları, 44 yıldır bu ilçede yaşıyorum. Bu ilçeyi çok seviyorum. Silivri bugün, bu gece çok daha başka. Cumhuriyet yolunda, Atatürk’ün ışığında Silivri yol alacak " sözleriyle duygularını ifade etti.

SEVGİ KAZANACAK DEMİŞTİK SEVGİ KAZANDI

Seçim zaferini tüm Silivri halkına adayan Bora Balcıoğlu, kampanya süresince vaat ettikleri hizmetlerin peşinden gideceklerini ve hiç kimsenin kaybetmeyeceği bir anlayışla hareket edeceklerini dile getirdi. Balcıoğlu, “Bu akşam Silivrimiz kazandı Silivrimizin kadınları, çocukları, gençleri, yaş almış eli öpülesi büyüklerimiz kazandı. Sevgi kazanacak demiştik, sevgi kazandı” diyerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.


İBB VE SİLİVRİ ORTAK HEDEFLERLE YÜRÜYECEK

Bora Balcıoğlu son sözlerinde “Silivri’miz, uzun yıllar sonra ilk defa büyükşehir belediyemizle aynı vizyonu paylaşacak. Bu birlik ve beraberlikle, şehrimizi hem yerel hem de genel anlamda daha ileriye taşıyacak projelere imza atmaya hazırız. Yıllar boyu farklı yönetimler altında ayrı düşen ama hep aynı hedefi gözeten iki yönetim, Silivri’miz için artık ortak hedeflerle yürüyecek. İstanbul’da İmamoğlu Silivri’de Balcıoğlu demiştik. Tam yol ileri Silivri” diyerek noktaladı.

COŞKUYLA YENİ BELEDİYE BAŞKANLARINI KARŞILADILAR

Sahilde ve meydanlarda bir araya gelen Silivrililer, seçilen belediye başkanlarını bayraklar, marşlar, tezahüratlar ve alkışlar eşliğinde karşıladılar. Yeni dönemin başlangıcını kutlamak için bir araya gelen halk, gelecek için umut dolu olduklarını dile getirdiler.

Kaynak: SENAY GÜNCAVAR
Banu Alkan, kafayı Hadise'nin göğüslerine taktı

Banu Alkan, kafayı Hadise'nin göğüslerine taktı

Arda Güler’de de var! Arap sevgiliden Naomi’ye 12 milyonluk armağan!

Arda Güler’de de var! Arap sevgiliden Naomi’ye 12 milyonluk armağan!

Hasan Can Kaya, apar topar ameliyata alındı

Hasan Can Kaya, apar topar ameliyata alındı