SON DAKİKA! Muharrem İnce’den Özgür Özel’e ‘çok ağır’ sözler!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Seçim gecesi neredeydin?" diyen Özgür Özel’e, “İnce kazanamadı, HDP barajı geçti diye ayakların havadaydı; konuşturmayın beni” diye yanıt verdi.

26 Mart 2024 Salı 20:06 - Güncelleme: 26 Mart 2024 Salı 20:06
Kaynak: HABER MERKEZİ

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Samsun'da katıldığı açılışta Cuhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel'e "Bugün Özgür Bey 6 sene geçmiş üstünden, 'Seçim gecesi neredeydin?' diyor. Senin ustan olduğunu açıklayan Engin Altay'a sor. O gece Muharrem İnce kazanamadı diye, HDP barajı geçti diye ayakların havadaydı, zıplıyordun, oynuyordun. Şahitleri var bunun. Konuşturmayın beni. Açtırmayın kutuyu, söyletmeyin kötüyü. Konuşursam fena konuşurum" dedi.

"MUHALEFET KOLAY YOLU SEÇİYOR"

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, partisinin Samsun'un Atakum ilçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışına katıldı.
İnce, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'de korku üzerine siyaset yapıldığını öne sürerek, "İktidardaki Erdoğan diyor ki 'Bana oy vermezseniz hizmet getirmem.' Hem de bunu Hatay'da söyleyebiliyor. Muhalefet ise korkutarak yapıyor işi. 'Bana oy vermezseniz AKP gelir.' Muhalefet kolay yolu seçiyor" dedi.
İnce, şöyle devam etti:

"Bugün Özgür Bey, nereden çıktıysa 6 sene geçmiş üstünden, 'Seçim gecesi neredeydin?' diyor. Ben de diyorum ki ona, 'Senin ustan olduğunu açıklayan Engin Altay'a sor. O sana, 'Benim çırağımdır' demişti. O gece Engin Altay yanımdaydı. Ustana sor ama CHP'nin sisteminin nasıl çöktüğünü ustan anlatsın sana ama ben senin ne yaptığını biliyorum. O gece Muharrem İnce kazanamadı diye, HDP barajı geçti diye ayakların havadaydı, zıplıyordun, oynuyordun. Şahitleri var bunun. Konuşturmayın beni. Açtırmayın kutuyu, söyletmeyin kötüyü. Konuşursam fena konuşurum. Onun için Özgür Bey, sus, işine bak. CHP'nin tarihine en kısa süreli genel başkan olarak geçme, 'İzmir'i tehlikeye atma' diyorum, altındaki mesajı sen alırsın. Bu kadarını söyleyeyim şimdilik. Ben işime, gücüme bakıyorum."

Kaynak: HABER MERKEZİ
Kızıl Goncalar 15. bölüm fragmanı; Suavi ölecek mi?

Kızıl Goncalar 15. bölüm fragmanı; Suavi ölecek mi?

Melisa Döngel, frikikten kaçamadı; İç çamaşırsız yakalandı

Melisa Döngel, frikikten kaçamadı; İç çamaşırsız yakalandı

Wanda Nara'dan TikTok'a özel şov! Hem de sütyensiz

Wanda Nara'dan TikTok'a özel şov! Hem de sütyensiz