Dani Alves bilmecesi son buldu! Dani Alves öldü mü?

Portekiz basınından Paulo Albuquerque'in haberine göre; geçtiğimiz günlerde cinsel istismar sebebiyle cezaevinde bulunan dünyaca ünlü futbolcu Dani Alves intihar etti. Peki Dani Alves öldü mü? İşte ayrıntılar..

10 Mart 2024 Pazar 13:24 - Güncelleme: 10 Mart 2024 Pazar 13:24
Kaynak: Eraycan Erginbaş
Cinsel saldırı suçundan 4.5 yıl hapis cezası alan Dani Alves'in intihar ettiği öne sürüldü. Dün gece Ortaya atılan iddiaya henüz bir yalanlama gelmemesi sosyal medyada hızla yayılmasını sağlamıştı.
 

DANİ ALVES ÖLDÜ MÜ?

 
Portekiz basınından Paulo Albuquerque'in ortaya attığı bu iddianın üstünden 3 saat geçmesine rağmen herhangi bir yalanlama gelmemesi akıllarda soru işareti bırakmıştı.
 
39 yaşındaki futbol yıldızı Dani Alves'in gönderildiği hapishanede can güvenliğinden endişe duyduğu gerekçesiyle yer değiştirmek istediği belirtilmişti. 200 mahkumla birlikte aynı yerde kalan Dani Alves'in bu talebi onaylanmış ve bu taleple birlikte yeri değiştirilmişti. Brezilyalı oyuncu 80 mahkumun bulunduğu, tek hücreli bir hapishaneye sevk edilmişti.
 
 
Portekiz basınından Paulo Albuquerque'in ortaya attığı iddia yalan çıktı ve Dani Alves'in durumunun iyi olduğu belirtildi.
 
Daniel Alves'in intihar ettiği iddialarının ardından kardeşi Ney Alves: "O zaten hapiste, mahkum edildi. Bu yeterli değil mi? Şimdiki delilik şu, onun ölmesini istiyorlar. Ne kadar zalimce! Babam 70 yaşın üzerinde, annem 60 yaşını geçti. Sizin aileniz yok mu? Bunu yaymaya devam ediyorlar. Tanrı size merhamet etsin" ifadelerine yer verdi.
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı