Erden Timur bu kez de medya patronu oldu

Galatasaray Sportif A.Ş.’nin Başkanvekili Erden Timur medya patronu aldı. Erden Timur, Forbes dergisinin Türkiye lisansını aldı. Forbes dergisi nedir? İşte ayrıntılar..

29 Mart 2024 Cuma 20:51 - Güncelleme: 29 Mart 2024 Cuma 20:51
Kaynak: haber merkezi
2020 yılında Türkiye’deki yayın hayatına son veren Amerikan iş ve ekonomi dergisi Forbes yeniden Türkiye pazarına giriyor. Nef’in patronu, Galatasaray Sportif A.Ş.’nin Başkanvekili Erden Timur, Forbes dergisinin Türkiye lisansını aldı.
 
Türkiye’deki yayınını 2020 yılında sonlandıran Amerikan iş ve ekonomi dergisi Forbes’un Türkiye lisansörü Erden Timur’un şirketi TMR Yayıncılık oldu. TMR Yayıncılık, Forbes Türkiye’nin ilk sayısını haziran ayında çıkaracak. Daha sonra dijital kanallar devreye girecek.
 

FORBES DERGİSİ NEDİR

 
Forbes, 1917’de kurulan ve 2014’ten itibaren Hong Kong merkezli Integrated Whale Media Investments tarafından yönetilen bir yayındır. New Jersey merkezli dergi, finans, pazarlama, iletişim, teknoloji gibi alanlarda içerikler sunmakla kalmayıp, teknoloji, bilim, siyaset ve hukuk gibi konularda da raporlar yayınlamaktadır.
 
Dergi, hazırladığı çeşitli sıralı listelerle de tanınmaktadır. Bu listeler arasında Amerika’nın En Zenginleri (Forbes 400), Dünyanın En Büyük Şirketleri (Forbes Global 2000) ve Dünyanın En Zengin İnsanları (World Billionaires) bulunmaktadır. Forbes, 27 farklı dilde yayın yapmakta ve 2005-2020 yılları arasında Türkiye’de de yayınlandı. Ülkemizde yayınlandığı sırada en önemli finans dergisi olarak kabul edilen Forbes özellikle hazırladığı en zenginler listesi ile herkesin ilgi odağı olmayı başardı.
 
Kaynak: haber merkezi
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı