SON DAKİKA | Kulüpler Birliği'nden Ali Koç kararı! Bırakıyor mu?

Fenerbahçe haberleri | Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bırakıyor mu? Kulüpler Birliği Vakfı'ndan durumla ilgili açıklama yapıldı. Ardından ise Ali Koç konuştu. İşte ayrıntılar..

29 Mart 2024 Cuma 16:47 - Güncelleme: 29 Mart 2024 Cuma 17:03
Kaynak: haber merkezi
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bırakıyor mu? Kulüpler Birliği Vakfı'ndan durumla ilgili açıklama yapıldı. Ardından ise Ali Koç konuştu.
 

Kulüpler Birliği Vakfı'ndan Yapılan Açıklama

 
 
"Bugün gerçekleştirilen toplantıda Sayın Ali Koç'un Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığından istifası ile ilgili olarak, toplantıya katılan 16 kulübümüzün 15'i ve telefonla ulaşılan 3 kulübümüz olmak üzere toplamda 18 kulübümüzün ittifakıyla başkanımız Ali Koç'un istifasının kabul edilmemesine ve görevine devam etmesine karar verilmiştir."
 

İŞTE ALİ KOÇ'UN AÇIKLAMALARI

 
"İki tane ekstrem var; Biri hiçbir şey yapmamak ki bana sorarsanız en kötüsü budur. Diğer ekstrem ise ligden çekilmek, bir süre futbol faaliyetlerini durdurmak. Bu iki ekstremin arasında muhtelif konular, alternatifler var. İnsanlarla istişare ettikçe daha da yeni fikirler geliyor."
 
 
"Trabzonspor maçı, kesinlikle burada toplanmamızın ya da 2 Nisan'da genel kurula gitmemizin nedeni değildir. Bardağı taşıran damladır. Trabzon'daki olay tamamen organize ve belli bir amaçla bizi şampiyonluktan etmek üzerine kurulmuş bir örnek."
 
"Yarın Samandıra’da teknik kadromuz ve oyuncularımızla konuşacağız."
 
 
"Futbolcularımıza ceza vereceklermiş. Onların menfaatleri açısından inşallah vermezler. Türk futbolu uluslararası alanda sıkıntıya girer."
 
"Trabzon Emniyeti, maça polis tahsis etmiyorsa ve tahsis ettiği polisleri dışarda bekliyorsa ev sahibi ne yapsın. Bize göre, Trabzon Emniyeti'nin büyük bir zaafı olmuştur ve emniyet müdürünün hala görevde olması da bizlere bir mesajdır."
Kaynak: haber merkezi
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı