Trabzonsporlu futbolcudan itiraf! “Sahada bıçak gördüm!”

Olaylı Trabzonspor Fenerbahçe maçının yankıları sürerken, Trabzonspor’un Hollandalı futbolcusu, Stefano Denswil, ülkesinin basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu ve, “Ben böyle zehirli atmosfer yaşamadım. Sahada, yerde bıçak gördüm” dedi

20 Mart 2024 Çarşamba 16:04 - Güncelleme: 20 Mart 2024 Çarşamba 16:10
Kaynak: Haber Merkezi

Ülkesinde yayın yapan De Telegraaf ile bir sohbet gerçekleştiren 30 yaşındaki Denswil, yaşananlar karşısında şoke olduğunu belirtip sahada, yerde bıçak gördüğünü söyledi.

Her şeyin bir anda olduğunu belirten Trabzonsporlu oyuncu, "Trabzonspor-Fenerbahçe arasındaki bir maç, ister Trabzon'da ister İstanbul'da oynansın, her zaman son derece çekişmeli olur çünkü ezeli rakibimiz Fenerbahçe'dir. Ancak bu sefer maçta hiç bu kadar zehirli bir atmosfer yaşamamıştım" ifadelerini kullandı.

Taraftarları tarafından kendilerine tepki gösterilmediğini belirten Denswil, maç bittikten sonra taraftarların Fenerbahçeli oyuncuları aradığını ifade ederek, "Görüntülerde birisinin köşe bayrağını yerinden çıkarıp Fenerbahçeli oyuncuyu kovaladığını gördüm. Ayrıca sahada yere düşmüş bıçak da gördüm" dedi.

600

Olaylar yaşanmaya başladığı sırada soyunma odasında olduğunu söyleyen Denswil, "Olaylar başladığı sırada neredeyse soyunma odasındaydım. Kısa süre içinde sahada onlarca taraftar vardı. Tabii ki olayları yatıştırmaya çalıştım. Trabzonsporlu oyuncuların Fenerbahçeli oyuncuları güvenli bir şekilde içeri sokmaya çalıştığını gördüğünüz videolar da var" dedi.
30 yaşındaki futbolcu, sözlerine, "Ancak böyle bir anda kendi güvenliğinizi de düşünmek zorundasınız, bu yüzden geç kaldığım için bir noktada içeri gitmeye karar verdim" diye devam etti.

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı