Yeni Şafak, Ali Koç'a savaş açtı

Fenerbahçe'de olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleşti. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç çok sert açıklamalarda bulunurken Yeni Şafak, Ali Koç'u hedef aldı. İşte ayrıntılar..

3 Nisan 2024 Çarşamba 11:14 - Güncelleme: 3 Nisan 2024 Çarşamba 11:15
Kaynak: haber merkezi
Fenerbahçe Spor Kulübü, Trabzonspor maçında yaşanan skandal olaylar sonrası alınacak kararlara yönelik Ülker Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda olağanüstü genel kurul düzenledi. Yoğun katılımın sağlandığı genel kurulda Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç "Yaptığımız bütün görüşmelerde en az tercih edilen opsiyon, ligden çekilme olarak ifade edildi. Buradaki sebep ne hukuk taraf ne sportif taraf. Bu opsiyonu 3 ay sonraki Genel Kurul'a kadar masadan kaldırıyoruz" dedi. Ayrıca Ali Koç, Galatasaray ile oynanacak Süper Kupa maçına da çıkmayacaklarını ya da U19 takımıyla çıkacaklarını açıkladı.
 
 
Yeni Şafak ise olağanüstü genel kurul sonrası Fenerbahçe'yi ve Ali Koç'u hedef aldı. Gazete sürmanşetinde, "Germeye devam etti" başlığını attı. 
 

İŞTE HABERİN DETAYI

 
"Olaylı Trabzonspor maçı sonrasında açıklamalarıyla tansiyonu yükselten Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dün toplanan Olağanüstü Genel Kurul'da da tavrını sürdürdü. Maçta yaşananların 'planlı' ve 'organize' olduğunu iddia eden Koç, polisten Trabzonspor yönetimine kadar bir çok kesime suçlamalar yöneltti"
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı