Taş Kağıt Makas, Eylem Tok 'u affetmedi

Kanal D dizisi 'Taş Kağıt Makas'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında yaşananlar Eylem Tok olayı ile benzerlik taşımasıyla dikkat çekti.

2 Nisan 2024 Salı 15:55 - Güncelleme: 2 Nisan 2024 Salı 15:55
Kaynak: haber merkezi
Eyüpsultan'da, 1 Mart'ta kullandığı arabayla yol kenarındaki ATV tipi araçlara çarparak Oğuz Murat Aci'nin ölümüne, İ.G, T.A, S.K. ve H.T'nin yaralanmasına neden olan 17 yaşındaki sürücü T.C. ile annesi Eylem Tok kaza sonrası İstanbul Havalimanı'ndan Mısır'a kaçmış, ardından ise ABD'ye gitmişlerdi.
 
Türkiye'de büyük ses getiren olaydan sonra İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, sürücü T.C. ve annesi yazar Eylem Tok hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı. 
 
 
Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş'in kaleme Kanal D dizisi 'Taş Kağıt Makas'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında yaşananlar Eylem Tok olayı ile benzerlik taşımasıyla gündeme geldi.
 
 
Dizide Yeliz Akkaya’nın hayat verdiği 'Meryem'in oğlu Furkan' (Doğa Karakaş) lüks aracıyla bir kuryeye çarptı. Meryem de olayı kapatmak için, oğluyla birlikte 'Bünyamin Emirkıran'ın yardımıyla (Atsız Karaduman) önce Katar'a sonra da ABD'ye kaçmaya çalışıyor. 
 
'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu' yeni bölümü ile 3 Nisan akşamı Kanal D'de ekrana gelecek.
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı