Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

2 Ağustos Salı burç yorumları

2 Ağustos Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 01.08.2022 22:55
sokgazetesi.com.tr
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 2 Ağustos Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
2 Ağustos Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Olayların duygusal boyutundan çok, mantıksal yönünü düşüneceğiniz bir gün içindesiniz. Kişisel özgürlüğünüzü sosyal ilişkilerinizle uyumlu şekilde kullanacağınız bir ortama hazırlanıyorsunuz. Oldukça yoğunsunuz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin, başkalarına yarar sağlaması size huzur veriyor.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İş disiplininizi mükemmel sergileyeceksiniz. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz. Bugün, bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün çevrenizde inatçı kişiliğinizle göze çarpmanıza rağmen, aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Özellikle emir almaktan hoşlanmıyorsunuz. Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz edebilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi söylerken aşırıya kaçabilirsiniz. Karşılıklı çözümlerin ön planda olacağı bir gün yaşayacaksınız. Bugün kendinize güvenmeniz gerektiğini unutmayın.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Bugün kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız. Nasıl olsa her türlü probleminize çare bulabilecek bir kapasiteniz var. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle mantıksal açıdan bazı fikirleri paylaşacaksınız.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Israrcı davranışlarınızın altında geleneksel tavırlarınız yatıyor. Bugün, kendinizi dingin ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelisiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Duygularınızı istediğiniz gibi kullanacağız bir gün. Seçtiğiniz konuların çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Çevrenizden etkilenmeye hazırsınız. Dikkatli olun.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Özellikle yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bakıyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. İş açılımlarınız konusunda, daha dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Size fikirlerini kabul ettirmeye çalışan çevrenize karşı savaş vermek zorunda kalabilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Kişisel cazibenizden etkilenen birçok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalısınız. Kişisel zevklerinizi karşı cinsle paylaşma konusunda cömert davranacaksınız.
 
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar