Dehşet anlar! İnsan bacağını yamyam gibi yedi

Geçtiğimiz günlerde ABD'de korku dolu anlar yaşandı. Tren çarpan bir vatandaşın yola savrulan bacağını yoldan geçen bir şahıs eline alıp yemeye başladı. Dehşet görüntüler amatör kameraya yansıdı..

29 Mart 2024 Cuma 12:07 - Güncelleme: 29 Mart 2024 Cuma 12:07
Kaynak: Eraycan Erginbaş
ABD'nin Kaliforniya eyaletinde Wasco şehrindeki bir istasyonun dışında beton dökerken korkunç bir manzarayla karşılaştılar. Bir adam kaldırımda bacak yedi.
 
Görgü tanığı inşaat işçisi Jose Ibarra şu ifadelere yer verdi:
 
 "Nereden geldiğini bilmiyorum ama bu tarafa doğru yürüdü ve elinde insan bacağı sallıyordu. Bacağı orada çiğnemeye başladı, ısırdı, duvara vurdu. Bacağın derisi sarkıyordu. Kemiği görebiliyordunuz" dedi.
 
Bacağın, o sabah erken saatlerde istasyon yakınlarında trenin çarptığı bir kişiye ait olduğu anlaşıldı. Ibarra, bacağıyla yanından geçerken adamın evsiz olduğunu düşündüğünü söyledi. Adamın nereden geldiğinden emin olmadığını, ancak karakoldaki insanların merkezi aramasının ardından polisin geldiğini ve adamı durdurduğunu söyledi.
 

İŞTE O ANLAR

O ŞAHIS TUTUKLANDI

 
Ardından bacağı alan adamın 27 yaşındaki Resendo Tellez olduğu doğrulandı.Resendo Tellez olay yerinden delil çaldığı gerekçesiyle tutuklandı. Polis ayrıca Tellez hakkında çok sayıda arama emri olduğunu da tespit etti.
 
Bacağın kime ait olduğu ya da günün erken saatlerinde meydana gelen tren kazasında kimin yaralandığı henüz açıklanmadı ancak bir kişinin öldüğü biliniyor.
Kaynak: Eraycan Erginbaş
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı