İşte 2025 yılının otomobilleri! Büyüleneceksiniz ?

Dünyanın her yıl merakla beklediği; otomotiv endüstrisinin en eski ve en önemli fuarlarından New York Uluslararası Otomobil Fuarı, yarın açılıyor. Bu fuarda yer almak otomotiv markaları için prestij, ziyaretçiler içinse büyük bir şans olarak değerlendiriliyor

28 Mart 2024 Perşembe 09:52 - Güncelleme: 31 Mart 2024 Pazar 16:25
Kaynak: HABER MERKEZİ-AA
1 / 13

Amerikalı ve uluslararası otomobil üreticileri, yeni modellerini Manhattan'daki Jacob K. Javits Kongre Merkezi'nde görücüye çıkaracak.

2 / 13

Yarın kapılarını ziyaretçilere açacak fuar öncesi onlarca üretici firma araçlarını basın mensuplarına ve uzmanlara tanıttı.

3 / 13

New York Uluslararası Otomobil Fuarı'nda, özellikle popüler markaların yeni tasarıma sahip ve elektrikli modelleri dikkati çekiyor.

4 / 13

Özellikle sektör uzmanları tarafından dikkat çekilen, Güney Koreli otomobil firması tarafından üretilen Genesis Neolun ve GV60 Magma konsept araçları ile Hyundai firmasının Tucson ve Santa Fe modelleri fuarda ilgi görüyor.

5 / 13

ABD'li üreticilerin yanı sıra BMW, Wolkswagen, Toyota, Honda, KIA, Nissan ve Subaru gibi Avrupa ve Asya üretimi markalar da yeni model araçlarını otomobil tutkunlarının beğenisine sunuyor.

6 / 13

Fuar alanı içinde klasik arabalar da ilgililerine hitap ederken, Javit’s Center dışında kurulan rampalarda arazi araçları da yaptıkları gösterilerle izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatıyor.

7 / 13

7 Nisan’a kadar sürecek fuarda showroomların yanı sıra otomotiv sektöründeki gelişmeler üzerine oturumlar yapılacak.

8 / 13

Hafta içi 10.00-22.00 saatlerinde açık olacak fuara yoğun katılım bekleniyor.

9 / 13

10 / 13

11 / 13

12 / 13

13 / 13

Kaynak: HABER MERKEZİ-AA
Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Deadpool ve Wolverine'den yeni fragman

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Nesrin Cavadzade, 'Kıvrımsızsın' diyenlere soyunarak yanıt verdi

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı

Hazal Subaşı, ilişki taktiği verdi! İşte o sırrı