'Ray Donovan' Türkiye’ye uyarlanıyor: Haluk Bilginer ‘Mickey Donovan’ rolünde! 'Ray Donovan' Türkiye’ye uyarlanıyor: Haluk Bilginer ‘Mickey Donovan’ rolünde!

Şu sıralar "Gaddar" dizisinde canlandırdığı 'Aydan' karakteriyle ekranda olan Sümeyye Aydoğan, geçen haftalarda katıldığı bir  YouTube programında partneri Çağatay Ulusoy'la bir dönem aşk yaşayan Serenay Sarıkaya ile benzerliğiyle ilgili konuşmuştu.

Ekran Resmi 2024 02 18 10.01.19

24 yaşındaki oyuncu; "Serenay Sarıkaya ile renk olarak tabii ki birbirimize benziyoruz. Benzetilmek hoşuma gidiyor çünkü tanışmıyor olsak da Serenay çok başarılı bir kadın Türkiye’de. Ona benzetilmek beni mutlu ediyor, niye etmesin ki?" ifadelerini kullanmıştı. 

Bu defa Hello dergisinin kapağını süsleyen Sümeyye Aydoğan samimi açıklamalarda bulundu. Genç oyuncu; “Hayata karşı motivasyonum; her günün yeni bir gün olduğunu kendime hatırlatmak. Çünkü her sabah uyandığımda gerçekten hiçbir şey için geç olmadığını ve her şeyin tekrar en güzel şekilde başlayabileceğini kendime hatırlatıyorum. Umut et, çalış, çabala ve hayal et. Bunların hepsi bir arada olduğu zaman başarı kaçınılmaz bir noktada oluyor.” diyor... 

Muhabir: DEMET SAROVA