02:00 Özel Haberler

Benfica'yla mukavelesi sona eren Arjantinli futbolcu konusunda Siyah-Beyazlılar geri adım atmadı. 36 yaşındaki futbolcu, geleceğiyle ilgili kararını yakında açıklayacak.

01:00 Özel Haberler

Süper Lig’de 2023-2024 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarına gölge düştü. Kadıköy'de şampiyonluk kutlaması yapan Galatasaray taraftarlarının araçlarına Bağdat Caddesi'nde Fenerbahçe taraftarları şişe ve taşlarla saldırdı. İşte o anlar..

01:00 Dünya

Bir kreşte karpuz yerken boğularak hayatını kaybeden 16 aylık minik sonrasında okul kapatıldı. Kreşle ilgili daha önce de birçok kez şikayet alındığı ortaya çıktı.

00:46 Dünya

Yaşları 9 ila 17 arasında değişen 4 kızı sinema salonunda bıçaklayan adam, sonrasında aracına binerek kaçtı. 1 saat sonra iki kişiyi daha yaraladı.

00:37 Dünya

60 yaşındaki Alejandra Rodriguez, Arjantin'in Buenos Aires kentinde düzenlenen güzellik yarışmasında; tarihteki en yaşlı Kainat Güzeli yarışmacısı olma hayallerine ulaşamadı. Ancak farklı kategorilerde birincilik elde etti.

00:28 Dünya

Bir oğlu intihar eden, diğeri ise kazada yaşamını yitiren annenin tek kızı da 6 haftadan uzun bir süredir kayıp. Talihsiz kadın, bilgisi olan herkesten yardım istedi.

00:11 Gündem

Avcılar Belediye Zabıta Müdürlüğü, ilçedeki marketlerde yaşanan şikâyetleri değerlendirmek amacıyla harekete geçti.

00:07 Özel Haberler

Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezi,  çocuklar için özel olarak hazırlanan “Şaşkın Avcılar Ormanda” adlı oyuna ev sahipliği yaptı.

00:04 Özel Haberler

Avcılar sahilleri yazın tadını çıkaran vatandaşlarla dolup taştı..

00:01 Yaşam

İstanbul; göz kamaştırıcı boğaz manzarası, tarihi müzeleri, tabiat parkları ve renkli sokakları ile çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlıyor. Gezilecek ve görülecek yerleriyle kelimenin tam an-lamıyla; bu şehir ömre bedel..