10 dakika önce Spor

Tutturduğu kuponlarla kendine yarış dünyasında haklı bir yer edinen ŞOK'un günlük at yarışı tahminleri sizlerle.

10 dakika önce Astroloji

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? Bugün aşk, sağlık ve para konularında sizi neler bekliyor? İşte günlük burç yorumları

12 dakika önce Gündem

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gazeteci Candaş Tolga Işık'ın programına katılarak soruları yanıtladı. 31 Mart Yerel Seçimler'de Murat Kurum ve Ekrem İmamoğlu'nun adını vatandaşlar karıştırmış ve ortaya değişik isimler çıkmıştı. İmamoğlu da o görüntüleri izleyerek tarafını seçti. İŞte o anlar..

44 dakika önce Gündem

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanlığını yapan Olcay Kılavuz'un danışmanlık görevine son verildi. Gazeteci İsmail Saymaz sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

1 saat önce Yaşam

Bursa'daki işini bırakıp 2021'de memleketi Erzincan'a dönerek atıl arazilerini değerlendiren Fikret Ateş, köyündekilere çilek ve böğürtlen üretiminde örnek olmak istiyor.

1 saat önce Sağlık

Gebeliğin 25’inci haftasında 454 gram ağırlığında dünyaya gelen bebek, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi’nde geçirdiği 118 günlük tedavinin ardından ailesine kavuştu.

1 saat önce Dünya

Özbekistan’daki temaslardan sonra basın toplantısı düzenleyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Avrupa hakkında tehditler savurdu. "NATO ülkeleri neyle oynadıklarının farkında olmalıdır" ifadelerini kullandı. İşte detaylar..

1 saat önce Sağlık

Projenin hazırlanmasının ardından 4 yılda 3 kez iptal edilen ve inşaatına başlanıp sonra duran Denizli Şehir Hastanesi ihalesi Ankara’da yeniden yapıldı.

1 saat önce Sağlık

Son günlerde sıkça gündeme gelen özellikle çocuklarda görülen ve yüzde ‘tokat yemiş gibi' kıpkırmızı bir görünüm oluşturan beşinci hastalıkla ilgili konuşan Prof. Dr. Haluk Çokuğraş, “Döküntü; kolların, bacakların dış yüzeyindedir, giderek bir dantel halini alır. Beşinci hastalık şu sıralarda gerçekten bir artış gösterdi. Her sene vardı bu mevsimde ama bu sene birazcık daha fazla var. Kızılla karıştırılabilir ama kızılın döküntüsü bütün gövdeyi tutar sadece yanaklarda değildir. Alerjik hastalıkl

1 saat önce Spor

Bitexen Antalyaspor'un anlaştığı Brezilyalı teknik direktör Alex de Souza, Antalya'ya ayak bastı. Alex'i Antalya Havalimanı CIP Salonu'nda kulübün Başkan Vekili Deniz Ali Yeşil ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Alex'e Antalyasporlu taraftarlar coşkulu bir karşılama yaptı.