Bir havayolu çalışanı, uçaktan merdivenlerden inmek isterken neye uğradığına şaşırdı. Dikkatsiz çalışan, uçaktan inmek dışarıda bulunan merdivenlere inmek için yeltendi fakat arkadaşlarının merdiveni götürdüğünü fark edemedi. Bir ayağını öne doğru attı ve kendisini bir anda yerde buldu. İşte olayın ayrıntıları..


Bir havayolu çalışanı  Endonezya'daki Jakarta havaalanından ayrılmadan önce Transnusa Havayolları'na ait Airbus A320 uçağının içinde birisiyle konuştuğu görülüyordu.

Galatasaray, Astrolog Meral ve Fenerbahçe'yi böyle tiye aldı! Gol Kralı Icardi… Galatasaray, Astrolog Meral ve Fenerbahçe'yi böyle tiye aldı! Gol Kralı Icardi…

İşçi, aniden dışarı çıktığında meslektaşlarının daha yeni adımları atmaya başladıklarından habersiz görünüyordu. Piste doğru düşüyor ve düşerken birkaç kağıt parçasını havaya fırlattı. Adam sırt üstü betona düşerken bir kadının bağırışları da duyuldu. Yerel haberlere göre adam çok sayıda yaralandı ancak hiçbirinin hayati tehlikesi yoktu.

Raporlarda, yetkililerin seyyar merdivenlerin uçağın kapıları kapatılıncaya kadar yerinde kalmasına ilişkin havacılık kurallarını ihlal ettiği anlaşılan olayı araştırdığı belirtildi.

Muhabir: MÜNEVVER BEYZA MORGİL