Filenin Sultanları'nın en başarılı isimlerinden olan Instagram'da dünyanın en çok takipçili voleybolcusu ünvanına sahip Zehra Güneş 7 Temmuz'da 25 yaşına girdi. Genç yaşına rağmen inanılmaz bir kariyere sahip Zehra Güneş'in doğum günü kutlamaları günler sürdü. 

Ekran Resmi 2024 07 11 15.37.19

Ünlü sporcu kutlamaların ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaprak duygularını dile getirdi. Fotoğraflar paylaşan Güneş; '24 bana büyüdükçe konulara farklı pencerelerden bakabilmeyi, kaybetmeyi, şevkat ve merhametin her şeyi iyileştirebiliceğini, bir verdikçe üç aldığımı anladığım, kendimi çok sevdiğimi, bütün problemlerimi kucaklamayı ve dahasını nasıl kelimelere dökeceğimi bilemediğim şeyler öğretti.' dedi.

Resmen aportta bekliyormuş: Wanda Nara gitti, Simge, Icardi'ye mesajı verdi! Resmen aportta bekliyormuş: Wanda Nara gitti, Simge, Icardi'ye mesajı verdi!

Ekran Resmi 2024 07 11 15.37.33

Sporcu şöyle devam etti; 'Dilek dilerken aslında bunların hiçbiri aklına gelmezken,çok daha güzel şeylerin beni beklediğini gördüm. Hayatına dokunabildiğim,bana destek olan ve ben büyürken hala küçücük bir kız çocuğuymuşum gibi benim gözlerimin içine bakan annem ve babama minnettarım.'

Ekran Resmi 2024 07 11 15.37.25

'Hergün düşündüğünüz şeyi dileyerek uyuduğum icin bugün dileğim maalesef bu degil... 25’te ise sağlık anlayış ve huzur diliyorum. Kendimin çok yeni bir versiyonunu görmek icin sabırsızlanıyorum.' 

Ekran Resmi 2024 07 11 15.37.43

Bir de not düşen Zehra Güneş; 'Ben ne güzel arkadaşlıklar biriktirmişim. Ne güzel insanlar var hayatımda. Bana bunu hatırlattığınız için teşekkür ederim. İyi ki varsınız!' dedi. 

Kaynak: DEMET SAROVA