Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Cumhurbaşkanlığı’ndan aranarak Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapacağı görüşmenin bugün gerçekleşebileceğine dair bilgi verildi. ANKA Haber Ajansı'na konuşan Ayşe Ateş, görüşmenin kesinleşmediğini ve beklenen telefonun henüz gelmediğini açıkladı.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş: Katili herkes biliyor!

Ayşe Ateş, Cumhurbaşkanlığı’ndan aranarak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapacağı görüşmenin bugün gerçekleşebileceğine dair bilgi verildi. Suikast sonucu yaşamını yitiren eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, bugün Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır ile yapacağı görüşmeyi erteledi. Ayşe Ateş'in erteleme gerekçesi, Cumhurbaşkanlığı’ndan kendisine “Erdoğan ile yapacağınız görüşmeye ilişkin bugün size telefon gelecek” bilgisinin verilmesiydi. ANKA Haber Ajansı'na konuşan Ayşe Ateş, beklenen telefonun henüz gelmediğini ve görüşmenin kesinleşmediğini bildirdi.

'Dün dündür, bugün bugündür!' Demirel şapkasını alıp gideli 9 yıl oldu 'Dün dündür, bugün bugündür!' Demirel şapkasını alıp gideli 9 yıl oldu

Ayşe Ateş, yaklaşık bir yıldır Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan görüşme talep ettiğini açıklamıştı. Resmi ve gayriresmi şekilde diyalog zemini yaratmaya çalıştığını dile getiren Ayşe Ateş, 10 Haziran’da CHP Genel Merkezi'nde yaptığı açıklamada Erdoğan'ın görüşme talebini kabul ettiğini fakat MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Bunların sırtını sıvazlamayın, bunları korumayın" mesajı üzerine iptal edildiğini söylemişti.

Haberlerin ardından yaşanan gelişme üzerine Erdoğan'ın, Ayşe Ateş ile bir araya geleceği duyurulmuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ