ERDOĞAN'IN AKŞENER VE ÖZEL TEMASLARI GÜNDEMDEYDİ!

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti lideri Meral Akşener ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün de CHP lideri Özgür Özel ile bir araya gelecek. Devlet Bahçeli de konuşmasında Erdoğan'ın ikili temaslarına değindi. Erdoğan'ın görüşmelerini "Bizce mahsuru yok" diyerek değerlendiren Bahçeli, "Gerekirse kamuoyunu şeffaf ölçülerde bilgilenmek suretiyle kaynayan dedikodu kazanının basıncını düşürmek alternatif bir yol olarak değerlendirilmeli" dedi.

Ekran görüntüsü 2024-06-11 103439

"CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞAL OLARAK HERKESLE GÖRÜŞEBİLİR"

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

‘Ya kıyamet kopacak ya da adalet yerini bulacak’ ‘Ya kıyamet kopacak ya da adalet yerini bulacak’

Erdoğan’ın ikili görüşmeleri çarpıtılıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız doğal olarak herkesle görüşebilir, konuşabilir, herkesi dinleyebilir. Bizce hiçbir mahsuru ve sakıncası yoktur. Bizim nazarımızda mahsurlu olan taraf, asla astarı olmayan söylentilerin gemi azıya alması, saçma sapan iddiaların azgınlaşmasıdır. Gerekirse kamuoyunu şeffaf ölçülerde bilgilenmek suretiyle kaynayan dedikodu kazanının basıncını düşürmek alternatif bir yol olarak değerlendirilmeli.

Son zamanlarda ülkemiz aleyhine iç ve dış tehditler gittikçe genişledi. Türkiye'yi karanlık operasyonların hedefi haline getirmek için ellerini ovuşturanlara taviz vermeyeceğiz. Allah muhafaza, tam tersi olursa milletimizin yüzüne bakamayız.

TÜRKİYE İÇİN HAKLI OPERASYON NEDENİDİR"

Suriye bölündü de haberimiz mi yok? Bu terör hamlesinin üst aklı ABD'dir. Bu kanunsuz ve korsan seçimlerinin yapılması için ağustos ayının işaret edilmesi skandal üstüne skandaldır. Türkiye'nin haklı ve güçlü tepkisi ABD'yi geri adım attırmakla kalmadı, 11 Haziran'da planlanan sözde seçimleri erteletmiştir. Bu yetmez, bununle yetinmemizi kimse bekleyemez. Bölücü terör örgütünün ABD desteğiyle yapmayı duyurduğu sözde seçimler gündemden tamamen çıkarılmalı, bir daha da tartışma konusu yapılmamalı.Açıkça söylüyorum Türkiye için haklı operasyon nedenidir. Suriye'nin veya Irak'ın güvenliği Türkiye'nin güvenliğidir. Dişimizi, yumruğumuzu sıkıyoruz. Her mücadeleye hazır ve kararlıyız.

ÖZGÜR ÖZEL'İ HEDEF ALDI

CHP'nin başındaki zat kendi kalesine gol üstüne gol atmaktadır. PKK'ya gıkını çıkaramayan, bölücü belediye başkanlarına en küçük tepkiyi gösteremeyen bir şahsın CHP genel başkanı olması başlı başına bir trajedidir. CHP ele geçirilmiş, Atatürk'le yollarını çoktan ayırmıştır.

Kaynak: HABER MERKEZİ