Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekilliği görevini sonlandıran Erden Timur, "Sarı-kırmızılılara geri dönecek misiniz?" sorusuna cevap verdi.

Erdentimur1......-1
Galatasaray'daki görevinden istifa eden Erden Timur, yeni yönetimde yer almayacağını duygusal bir basın toplantısıyla duyurmuştu.  CNBC-e'nin konuğu olan NEF Yönetim Kurulu Başkanı Timur, sarı-kırmızılı camiaya açık kapı bıraktı.

SON DAKİKA | Ali Koç’tan müthiş operasyon: Fenerbahçe’ye bir Mourinho daha? SON DAKİKA | Ali Koç’tan müthiş operasyon: Fenerbahçe’ye bir Mourinho daha?

Erdentimur12.

Programda, 'Galatasaray'daki görevinize tekrar dönmeyi düşünüyor musunuz?' şeklinde yöneltilen soruya cevap veren Erden Timur, "Hayattaki en güzel günlerdi. Milyonlarca insan sizin yerinizde olmak ister. Her anına şükretmek gereken bir şey.

Erden1.

Genellikle bu işlerin tercih olduğunu düşünüyorum. Çok büyük bir şans. Güzel şeylerle anıyorum. Zorlukları, bir sürü haksızlıkları var ama onlardan öte güzel geçti. Herkesin gönlünde öyle şeyler yatar. Vakti gelince belli olur. Dünyevi bir amaç görmek insanın potansiyelini küçültücü bir şey. Olursa olur. Açık bir kapı her zaman olur" dedi.

Kaynak: Haber merkezi