Trendyol Süper Lig'in son şampiyonu Galatasaray'ın yıldız golcüsü Mauro Icardi ile eşi Wanda Nara için 'boşanma' iddiası ortaya atılmıştı. Nara, yaşananlar sonrası açıklama yaptı. America TV spikeri Luis Ventura'ya Icardi ile ayrılığını doğrulayan Nara, "Kişisel ve sağlık sorunları nedeniyle bir kez daha denedim ama olmadı. Bırakın herkes konuşsun, ben hiç konuşmadığım şeyleri sona bırakıyorum." dedi. 

Murat Bardakçı'dan az bilinen Atatürk anektodu: Eniştesine bile izin vermedi... Murat Bardakçı'dan az bilinen Atatürk anektodu: Eniştesine bile izin vermedi...

Vavavaa 4Czb

FENOMENLE YAZIŞMALARINI YAKALADI

Bu açıklamanın ardından, ayrılığın nedenleri konuşulmaya başlanırken, ortaya ihanet iddiaları atıldı. Nara'nın Arjantin'de oldukları sırada Icardi'nin sosyal medya hesabı üzerinden ir Türk infulencerla yaptığı konuşmaları yakaladığı ve aldatıldığını öğrendiği öne sürüldü.

640Xauto-34

ÖVMEYE DOYAMAMIŞTI

Tüm bunların ardından Simge Sağın'ın paylaşımı tümden kafaları karıştırdı.  Sağın, Icardi'yle özdeşleşen şarkısı 'Aşkın Olayım'ı hashtag yapan şarkıcı 'Başlıyoruz' yazıp göz kırpma emojisi kullandı. Simge Sağın'ın bu mesajı özellikle Galatasaray taraftarlarınca Icardi'ye mesaj olarak değerlendirildi. Simge daha önce yıldız futbolcu için “Gördüğüm en yakışıklı futbolculardan biri, ‘Yakışıklım’ parçası ona söylenmeli zaten. Gerçi Icardi için ne söylense az.' demişti.

WANDA ALDATTI İDDİASI

Icardi'nin, daha önce China Suarez'le Wanda'yı aldatmıştı. Öte yandan İddiaya göre, Nara, ayrılık kararının ardından soluğu bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı rapçi L-Gante'nin yanında aldı. 

Kaynak: DEMET SAROVA