Maalesef, son dönemde yaşanan ekonomik dalgalanmalar ve artan maliyetler, işletme maliyetlerimizi de etkilemeye başladı. Bu sebeple, bazı zorunlu değişiklikler yapma kararı aldık. Ancak, bu kararlar alınırken siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve beklentilerini göz önünde bulundurmayı asla ihmal etmedik.

Bu çerçevede, bir süre önce aldığımız bir kararı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Artık maalesef külahlarımızı ücretlendirmek zorunda kaldık. Bu kararı alırken de en uygun fiyatlandırma stratejisini belirlemeye çalıştık.

SON DAKİKA| Kapadokya'da balon kazası! Balon kayalıklara iniş yaptı SON DAKİKA| Kapadokya'da balon kazası! Balon kayalıklara iniş yaptı

Külahlarımızı ücretlendirme kararımızla ilgili detayları sizlerle paylaşmak isteriz:

  • Boş külah fiyatımız 6.5 TL olup, bu bedel kapsamında taze ve kaliteli dondurmanızı en lezzetli haliyle sunmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.
  • Bu değişiklik sadece maliyetlerimizi dengelemek amacıyla alınmış olup, dondurma kalitemizde herhangi bir değişiklik yapmayacağız.

Bu zorunlu değişiklikle ilgili anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, Kahramanmaraş dondurmasının lezzetini sizlere sunmaya devam etmekten mutluluk duyarız.

Kaynak: HABER MERKEZİ