Çocuğa şiddetin hiçbir gerekçesi olamaz ancak bazı durumlarda saçmalık seviyesinin de ötesine geçiliyor. Miami Polisi, 36 yaşındaki Keyyun Bryant'ın, kız arkadaşının 5 yaşındaki oğlunu, kızlara yönelik bir çizgi film izlediği gerekçesiyle feci şekilde dövdüğünü ve tutuklandığını açıkladı. Kız arkadaşı işe gittiği için küçük oğlunu sevgilisine emanet etmişti. Bu sırada 5 yaşındaki minik, bir çizgi film açarak izlemeye başladı. Sonrasında yaşananlar ise akıllara gelmeyecek cinstendi.

BİRAZDAN ÖLECEKSİN!

Gündem: Srebrenitsa Soykırımı! Sırbistan Devlet Başkanı'nın yaptığına bakın Gündem: Srebrenitsa Soykırımı! Sırbistan Devlet Başkanı'nın yaptığına bakın

Keyyun Bryant, çocuğa neden kızlar için yapılmış bir çizgi filmi izlediğini sorduktan sonra onu kolundan sertçe yakaladı. Feci şekilde dövdü. Ardından onu boğmaya başladı ve "Birazdan öleceksin" dedi. 36 yaşındaki adam suçlamaları reddederken çocuğun biyolojik babasının kendisi hakkında daha önce de asılsız iddialarda bulunduğunu söyledi. Ancak tutuklanmaktan kurtulamadı. Çocuk istismarıyla suçlanan Bryant'ın alacağı ceza önümüzdeki günlerde belli olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ