Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Ekol TV’de Koray Şerbetçi’nin sunduğu Güncel Meseleler programına katıldı. Milliyetçilik, devletçilik ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında açıklmalarda bulunan Ünlü, “Vatan haini olmamakla ilgili konularda Devlet Bey’in açıklamalarını referans alıyorum” diye konuştu.

Cübbeli Ahmet’in açıklamaları şu şekilde:

Halil Konakçı yine mide bulandırdı: Yeni ergenliğe ermiş, taze eşleri müjdeledi! Halil Konakçı yine mide bulandırdı: Yeni ergenliğe ermiş, taze eşleri müjdeledi!

"İsim vermeden konuşacağım için pek vebal olmaz. Devletçilik ve milliyetçilik eşittir vatan hainliğinden uzaklık mefhumu anlamakta Devlet Bey’den bir fikir alıyorum. Yani bir vatan hainliği sezse veya elinde bir veri bulundurur veya her veriyi paylaşamaz kamuoyunda devlet adamıdır. Ben buradan bir fikir alırım. Hani ben de şimdi Devlet Bey’den Hanefi Şafi tercihi alacak halimiz yok. Her şey ehlinden alınacaksa devletle ilgili, milliyetçilikle ilgili yani vatan haini olmamakla ilgili konularda Devlet Bey’in açıklamaları referans alıyorum"

Kaynak: HABER MERKEZİ