Bakan açıkladı: Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak, bayramdan önce yatar mı? Bakan açıkladı: Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak, bayramdan önce yatar mı?

Koç Holding, resmi sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuru yayınladı. "Kamuoyuna Duyuru" başlığı altında yapılan açıklamada, Koç Ailesi mensuplarının isimlerini kullanarak sahte sosyal medya ve web sitesi açan dolandırıcılara karşı bir uyarı yapıldı. Son dönemde, Koç Holding A.Ş., Koç Topluluğu Şirketleri ve Koç Ailesi mensuplarının isimlerini kullanan, ses ve görüntülerini taklit eden sahte sosyal medya hesapları ve internet sitelerinin tespit edildiği belirtildi. Açıklamada, bu sahte hesap ve sitelerin dolandırıcılık yöntemleriyle yatırım çağrısı gibi haksız ve hukuka aykırı taleplerde bulunduğu vurgulandı. Bu durumla ilgili hukuki hakların kullanılacağı ifade edildi.

Açıklamanın sonunda, "Koç Holding A.Ş., Koç Topluluğu Şirketleri ve Koç Ailesi mensupları ile hiçbir bağlantısı olmayan yanıltıcı içeriklere itibar edilmemesini önemle rica eder; kurumsal web sitemiz koc.com.tr ve kurumsal sosyal medya hesaplarımız üzerinden güncel ve doğru bilgiye ulaşılabileceğini hatırlatmak isteriz" ifadelerine yer verildi.

Koç Holding uyardı... Aman dikkat - Resim : 1

Kaynak: HABER MERKEZİ