Aylar önce Nur Tuğba Namlı'nun YouTube programına katılan Acun Ilıcalı sözleri bir kez daha gündem oldu. Şükretmekten yakınmaya vakit bulamadığını da belirten Ilıcalı, daha sonra dünyada ne istese alabilecek durumda olduğunu vurguladı.

668F7F99457Cf362 W1200Xh670

Servetiyle adından söz ettiren Ilıcalı; 'Kafanda şöyle canlandırmanı istiyorum. Uçakta yaşamak aslında benim hayatımın bir parçası. Türkiye’de ofisi var adamın, İngiltere’de takımı var, Dominik’te de işi var. Vallahi bir yerden sonra Allah o kuvveti veriyor. Şükretmekten yakınmaya vakit bulamıyorum ben. Allah bunu nasip etti daha ne olsun diyorum yani. Dünyada ne istesem alabilirim, bu çok kolay bir durum değil. Bu duygu sana Allah'ım bana bunu lütfettin, Allah razı olsun'u getiriyor devamında.' ifadelerini kullandı. 

Ünlü ismin sözleri sosyal medyada yankı uyandırdı. Çok sayıda yorum yapılan Acun Ilıcalı'dan bir şeyler isteyenler kadar espriler havada uçuştu. 

Bülent Ersoy'dan sürpriz ayrılık: Bazı erkeklerle uygunsuz davranışları... Bülent Ersoy'dan sürpriz ayrılık: Bazı erkeklerle uygunsuz davranışları...

Muhabir: TAMER AYERİ