Yerel seçimlerdeki başarısızlığın ardından yeniden başkan olmayacağını açıklayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener için, eski bir İYİ Partili'den şoke eden sözler geldi. İYİ Parti Eski Genel Sekreteri Aytun Çıray, katıldığı canlı yayın programında Meral Akşener'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Millet İttifakı'na sızdırdığını öne sürdü.


Programda Timur Soykan'ın "Cumhur İttifak'ı tarafından içeri bir sızma olduğunu mu düşünüyorsunuz? Öyle bir mühendislikten mi bahsediyorsunuz?" sorusuna Çıray, "Doğrudan doğruya en üst düzeyde sızma olduğunu düşünüyorum. Zamanla elimizdeki bilgi ve belgeler artacaktır. Bu aşamada retrospektif olarak baktığımda, biz tıpta bazen teşhis koyamadığımız vakalar konusunda böyle yaparız, gittikçe teşhisi artıracak bilgi ve belgelerin yavaş yavaş oluşmaya başladığını görüyoruz." şeklinde yanıt verdi. 

AK Parti'den CHP'ye geçen belediye sözünü tuttu: Emekliye 5 bin TL dağıtılıyor! AK Parti'den CHP'ye geçen belediye sözünü tuttu: Emekliye 5 bin TL dağıtılıyor!

İYİP Genel Başkanı Merak Akşener'in bu iddialara nasıl cevap vereceği merak ediliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ