TV100'de yayınlanan "Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade" programında yaşanan tartışmaların ardından, Fatih Altaylı'dan Buket Aydın’a yönelik sert eleştiriler geldi.

Buket Aydın ve Şaban Sevinç Arasındaki Tartışma

Geçtiğimiz günlerde TV100 ekranlarında yayınlanan “Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade” programında, Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında gergin bir tartışma yaşandı. Şaban Sevinç’in “CHP delegesi kredi kartı ile saat almaya benzemez” sözlerine tepki gösteren Buket Aydın, “Ben kredi kartıyla saat almadım. Twitter'da sürekli kredi kartı üzerinden, saat üzerinden gündem yapılmaya çalışılan benim. Seni kim böyle yönlendiriyor. Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban Sevinç.” diyerek yayını terk etti.

121 yıllık Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin çatısı yandı 121 yıllık Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin çatısı yandı

Fatih Altaylı'dan iktidara “yardım kampanyası” eleştirisi: Merak ediyorum  acaba İGA'ya yapılan indirim kadar yardım toplayabilecekler mi!

Fatih Altaylı’nın Sert Yorumları

Buket Aydın’ın programdaki tavırlarını ve yaşanan tartışmayı değerlendiren Fatih Altaylı, “Benim vaktim kıymetli. Adını andığın kişiden bahsedecek isteğim yok. Söylediğinin bir önemi yok. Neden televizyonlara çıkarıyorlar? Güzellik salonu sahibi mi ne. Konuşmaya değer varlık değil.” şeklinde sert ifadeler kullandı. Altaylı, Aydın’ın medya üzerindeki etkisini sorgulayan bu yorumlarıyla dikkat çekti.

Sosyal Medyada Geniş Yankı Uyandırdı

Fatih Altaylı’nın Buket Aydın’a yönelik bu eleştirisi, sosyal medyada geniş bir yankı uyandırdı. Kullanıcılar, Altaylı’nın ifadelerini çeşitli açılardan değerlendirdi ve bu yorum üzerine geniş çaplı tartışmalar yaşandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ