Tokat Haberleri

Tokat haberleri ve güncel Tokat gelişmeleri, Tokat ile ilgili tüm video, Tokat fotoğrafları ve Tokat haberleri Şok Gazetesi - Haber, Güncel Haberler ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Yaşam

Tokat’ın Erbaa ilçesinde jandarma ekiplerinin bir ihbar üzerine gittikleri evde patlama meydana geldi. Olayda 5’i jandarma personeli 7 kişi yaralandı.

Yaşam

Tokat'ın Erbaa ilçesinde alacak meselesi nedeniyle gerçekleştirilen keserli saldırı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Yaşam

Tokat’ın Pazar ilçesine bağlı Bağlarbaşı köyünde bir hayvan yetiştiricisinin ahırında bulunan dört boynuzlu koç görenleri şaşırtmayı başarıyor.

Yaşam

Taksim’de alkollü bir kadın, sokakta gördüğü bir kişinin göbeğine vurunca ikili arasında tartışma çıktı.

Yaşam

Tokat'ta 3,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi'nin aktardığı bilgiye göre, merkez üssü Sulusaray ilçesi olan depremin derinliği 5 kilometre...

Yaşam

Tokat'ta 23 Nisan şenliklerinde bir okulda çekilen görüntülerin sosyal medyada yayılması tepki çekti. Görüntülerde 4 erkek çocuğa etek giydirilip peçe...

Gündem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yapılan açıklamaya göre, Tokat'ın Turhal ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Yaşam

Tokat'ta meydana gelen depremlerin bilançosu gün ağarınca ortaya çıktı.

Gündem

Tokat'ın Sulusaray ilçesi ile Buğdaylı köyü yolunda yaşanan deprem sonrası heyelan meydana geldi.

Genel

5,6 şiddetindeki depremle yüreklerin ağza geldiği Tokat'ta Sulusaray ilçesinde 4 büyüklüğünde bir deprem daha deprem meydana geldi.

Genel

Tokat'ın Sulusaray ilçesinde 5.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, başta Kayseri olmak üzere çevre illerde de hissedildi. 2 katlı bir...

Genel

Sosyal medyada SSGEOS adlı hesabın Tokat'taki deprem saatler önce uyarıda bulunduğu görsel, sosyal medyanın bir anda gündemine oturdu.