Socios.com uygulamasını indirerek Galatasaray'ın kararlarında söz sahibi olmak isteyen taraftarlar, dünyanın her yerinden takımlarına destek verebilecek. Uygulama içinde Türkiye dışında 100'e yakın ülkeden binlerce Galatasaray taraftarı, sarı-kırmızılı kulüple ilgili oylamalar ve anketlerde en aktif olan taraftar grubu arasında yer alıyor.

Galatasaray'ın bir başka futbolcusu Dries Mertens'in forma numarasını da taraftar belirlemişti. Socios.com uygulaması üzerinden yapılan ve Dries Mertens'in giyeceği forma numarası için sunulan ankete, 24 saat içinde Türkiye dışında 76 ülkeden binlerce Galatasaray taraftarı katılım göstermişti.

Bülent Uygun, sosyal medyadan 1500 kişiye dava açtı Bülent Uygun, sosyal medyadan 1500 kişiye dava açtı

Uygulama içinde yer alan Galatasaray maç biletlerine, takımın lisanslı ürünlerine sadece Türkiye'den değil, dünyanın birçok yerinden taraftarlar yoğun ilgi gösteriyor. Icardi imzalı formalar ve futbolcunun gol sevincinin yer aldığı özel tasarım GS Store atkıları, İspanya'dan İtalya'ya, Portekiz'den Arjantin'e kadar dünyanın birçok bölgesinden farklı takımların taraftarlarının ilgisini çeken ürünler arasında bulunuyor.

Kaynak: AA