Thodex'in kurucusunun da olduğu 21 şüpheli yeni iddianame ile hakim karşısında Thodex'in kurucusunun da olduğu 21 şüpheli yeni iddianame ile hakim karşısında

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin ile birlikte ilçede gerçekleştirilen 20 yeni projenin temel atma törenine katıldı. Konuşmasında, iktidarın uyguladığı ekonomik politikaları eleştiren İmamoğlu, “Vatandaşlarımız, kötü ekonomik politikalar nedeniyle ekonomik kriz koşullarında büyük zorluklarla karşı karşıya kalıyor” dedi.

İmamoğlu ünlü isimle karşılaştı kahkahalar havada uçuştu

Törenin ardından İmamoğlu, ünlü şarkıcı Mustafa Topaloğlu ile karşılaştı. İkili arasında gerçekleşen samimi sohbet sırasında İmamoğlu, Topaloğlu’na ilerleyen günlerde yeniden buluşma sözü verdi.

Sohbet sırasında, İmamoğlu’nun “Sanatçılarımızın memnuniyetini görüyorum. Herkesi mutlu edeceğimiz projeleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz” şeklindeki ifadelerine Topaloğlu, “Sen ülkemizi mutlu edeceksin, buna inanıyorum” şeklinde yanıt verdi. Bu anlamlı diyalog sosyal medyada büyük ilgi gördü ve beğeni topladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ