Cuma akşamlarına damga vuran “Kızılcık Şerbeti” dizisinin Metehan’ı Rahimcan Kapkap, İTÜ EMÖS Ödük Töreni’nde En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü’nün sahibi olmuştu. 

Kıvanç Tatlıtuğ’u mu taklit etti? Burak Yörük bu soruya yanıt verdi! Kıvanç Tatlıtuğ’u mu taklit etti? Burak Yörük bu soruya yanıt verdi!

Ödülünü babasına ithaf eden Rahimcan Kapkap yaptığı konuşmada "Bunu sizin elinizden almak çok kıymetli… Bugün sadece beni değil, hayatta en çok kıymet verdiğim ailemi de gururlandırdınız. Kızılcık Şerbeti’nin tüm ekibine, yapımcısına, senaristine, yönetmenine, kamera önündeki ve arkasında çay veren Mamuş abimize söz verdim. Teşekkür etmek istiyorum. Yılın en iyi işinde en iyi ekiple oynamak çok kıymetli ve müsadenizle ödülümü yazın kaybettiğim babama adamak istiyorum… Senin için baba gururlan…" sözleriyle herkesi duygulandırmıştı. 

Ekran Resmi 2024 04 19 19.27.30

Oyuncu son olaral All Magazin için objektif karşısına geçti. Samimi açıklamalar yapan genç yetenek; “Alt metni dolu her karakteri oynamak, deneyimlemek isterim açıkçası. Ama nörolojik rahatsızlığı olan bir karaktere hayır diyemem. Karakteri inşa kısmı çok öğretici ve riskli olurdu. Oynama kısmını söylemiyorum bile… Nörolojik ve psikolojik olaylar beni hem cezbediyor hem de fazlasıyla korkutuyor. Bu aradaki uçurum da beni içine çekiyor sanırım.” diyor... 

Muhabir: DEMET SAROVA