Netflix'in yeni Windows güncellemesi beraberinde artık bilgisayara dizi ve film indirmek mümkün olmayacak. Bütün Windows kullanıcılarına sunulan bu özellik, kullanıcılara gönderilen notta da belirtildiği üzere Netflix'in yeni PC uygulamasında desteklenmeyecek.

Ücretsiz beraber, bırakma, çift içeren Ücretsiz stok fotoğraf Stok Fotoğraflar

Netflix, internet bağlantısı olmadığı zamanlarda dizi ve film izlemeye devam edilebilmeyi sağlayan “içerik indirme” özelliğine kısıtlama kararı aldı.

Netflix US - latest news, breaking stories and comment - The Independent

Şu anda Windows için Netflix uygulaması çevrim dışı izlemeyi destekliyor. Kullanıcıları, dizileri, filmleri, belgeselleri ve diğer içerikleri indirebiliyor ve internet olmadığında izleyebiliyor. İndirilen yapımların video çözünürlüğü 1080P'ye kadar yüksek olabiliyor.

Netflix nasıl ortaya çıktı? - Fırat Haber

WhatsApp kullanıcıları dikkat! O özellik geliyor… WhatsApp kullanıcıları dikkat! O özellik geliyor…

Netflix'in web sitesinden indirme işlemi yapılamıyor. Microsoft Store için otomatik uygulama güncellemelerini etkinleştirildiyse, yeni Netflix uygulaması kullanıma sunulduğunda alınacak. Aksi halde şirket, Windows'ta Netflix uygulamasını kullanmaya devam etmek için yeni sürümü güncellemeye teşvik edecek.

How To Get Paid To Watch Netflix [2024]: Binge-Watching Your Way to Cash |  FinanceBuzz

Öte yandan güncellenmiş Netflix uygulaması; canlı etkinliklere erişim, reklam destekli paketlerle uyumluluk ve yayın kalitesinde artış gibi özellikleri abonelere sunacak.

Kaynak: Haber Merkezi