Serkan Çayoğlu bildiğimiz gibi: Ayağının tozuyla Özge Gürel'i övdü! Serkan Çayoğlu bildiğimiz gibi: Ayağının tozuyla Özge Gürel'i övdü!

Mahsun Kırmızıgül, Ankara'da bir okulda çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında kullanılacak 'Dinle' şarkısının, okul müdürü tarafından yasaklandığını duyurdu ve tepki gösterdi.

Kırmızıgül, Instagram hesabından paylaştığı videoya şu notu düştü: "Ankara Akyurt ilçesinde 23 Nisan kutlamalarında çocuklar “Dinle ” şarkısını prova yapıyorlar. Ama Okul Müdürü Yasemin Pelit şarkının sözlerinin uygun olmadığını dile getirip çocuklara yasağı koyuyor. Ve çocuklar çok üzgünler. Yapma Müdüre Hanım, gün çocukların günü, hem o şarkının sözlerinde kötü bir şey olsa çocukların velileri ve öğretmenleri böyle bir şeye izin vermezler. O çocukların bayramda yüzlerinin gülmesini emeklerinin karşılığını kesmeyin Müdür Bey! Bırakın şarkıyı sözleri ile okusunlar..."

Geçen haftalarda Meltem Cumbul ve Melis Birkan'ın başrolünde yer alacağı dizinin cast çalışmaları devam ederken Kırmızıgül'den diziyle ilgili açıklama gelmişti. 

Mahah

Ünlü isim erkek oyuncu bulamadığı için diziyi eretelediğini belirtmiş ve “Bu ülkede çok oyuncu yok. Sektörde binlerce insan var ama sinemayı bilen yok. Erkek oyuncu bulamadım ben. Dijital platformlar da hayatımıza girdiği için iyi olanlar da çalışıyorlar. Bir çok dizide kullandığım arkadaşlarım da zaten şu an star oldular diyebilirim. Aradığım özellikte oyuncular bulamıyorum. Eğitimli, text okuyabilecek, yetenekleri olan bir oyuncu arıyoruz. Aşırı yakışıklı olmasına gerek yok. Eksikleri olabilir bunları ben tamamlarım… Gerçekten tiyatro kökenli ya da konservatuvar geçmişi olan birisini arıyorum ama bulamadım. Seneye ertelenebilir sırf bu yüzden.” demişti.

İptal ettiği projesiyle ilgili konuşan Mahsun Kırmızıgül, "Ben bu dizinin kamera arkasında olacağım. Halil Ergün ve Meltem Cumbul başrollerimiz olacak. Halil Bey ve Meltem Cumbul'u kolay kolay parayla ikna edemezsiniz. Bazı yapımcılar onlara teklifler sunuyorlarmış, çok yüksek rakamlar veriyorlarmış. Bunlar önemli sanatçılar. Bizim sektör biraz yavşak bir sektör. Ben böyle bir hata yapmazdım. O insana senaryo gönderiyorsun ama ayıp. Arada sırada da böyle yavşak insanlar çıkıyor. Ne yapalım arkadaşlar?" diyerek sitemde bulunmuştu.

Muhabir: DEMET SAROVA