Geçtiğimiz günlerde Payitaht Abdulhamit dizisinde 'Tahsin Paşa' karakterini canlandıran, AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu çok tartışılan Rolex marka lüks saati ile gündemi kasıp kavurmuştu.Bahadır Yenişehirlioğlu'nun meclis konuşması olay yarattı.

Yunanistan'ın ana muhalefet liderinden Filistin'e destek: Ramallah'a gitti! Yunanistan'ın ana muhalefet liderinden Filistin'e destek: Ramallah'a gitti!

Bahadır Yenişehirlioğlu, Meclis'te yaptığı konuşmasında 'Saray'dan talimat alanlardan olmadığını dile getirdi. Bahadır Yenişehirlioğlu, özgür iradesinin sınırlarından bahsettiği konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Biz, Saray'dan talimat alan özgür iradesi sınırlı vekiller değiliz. Reddediyoruz.”

NELER YAŞANMIŞTI?

AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, TBMM'de ziyaretine gelen hemşehrileriyle çektirdiği selfieyi sosyal medyada paylaştı. Fakat selfie'de kolundaki Rolex saati görülmüştü. Takipçilerinden gelen tepkiler üzerine, "Keşke biz de Rolex takıp, ıstakoz yiyebilsek. Dişiniz bile kaplama, milletin ağzında diş yok" gibi yorumlar karşısında Bahadır Yenişehirlioğlu, paylaşımını sildi.

Kaynak: Haber merkezi