Virginia Polisi, 31 yaşındaki Daniel Brian Fleming'in, Spotsylvania İlçesi'nde çocuklarla ilgili çok sayıda suçtan tutuklandığını söyledi. Dedektiflere göre; Fleming, Chesapeake'deki özel bir okulda matematik öğretmenliği yapmıştı.

Ayrıca Spotsylvania İlçesi kilisesinde gençlik danışmanıydı. Bu nedenle Chesapeake Polisi dedektifleri, Spotsylvania İlçesi Şerif Departmanı tarafından bilgilendirildi. 2019'dan bu yana reşit olmayan bir kişiyle uygunsuz temas kurduğu söylendi.

BAŞKA KİŞİLER DE OLABİLİR

Soruşturmanın ardından Chesapeake Polisi, Fleming'i çocuk pornografisine teşvik ve çocukların karıştığı suçları kolaylaştırmak için iletişim sistemlerini kullanmakla suçladı. Sapık adama tutuklama emri tebliğ edildi ve bir sonraki duruşma tarihi 12 Temmuz olarak belirlendi.

Ex'ten next olmadı: Jennifer Lopez ve Ben Affleck boşanıyor! Ex'ten next olmadı: Jennifer Lopez ve Ben Affleck boşanıyor!

Dedektifler, Fleming'le uygunsuz temas kurmuş olabilecek başka kişilerin de bulunabileceğini düşünüyor. Bu sebeple soruşturma devam ediyor. Bilgi sahibi olan herkesin Emniyet güçlerine ulaşması istendi.

Kaynak: HABER MERKEZİ