Prens Harry'nin memleketini özlediği ve eşi Meghan Markle'dan hoşlanmadıkları için arkadaşlarını artık görmediği öne sürüldü. New York Post, haberinde Harry için "pişmanlıklar prensi" ifadesini kullandı.

"Harry Giderek Sıkılıyor"

Kraliyet uzmanı Tom Quinn, cumartesi günü Birleşik Krallık merkezli gazete Mirror'a yaptığı açıklamada, "Harry giderek sıkılıyor. Ordu ve okul arkadaşlarının çoğunun halen yaşadığı Atlantik'in ötesine bakıyor. Harry'nin arkadaşları, Meghan'ın zor biri olduğunu düşündükleri için prensi Amerika'da ziyaret etmiyor. Harry, Kaliforniya'nın Montecito kentinde, 42 yaşındaki eşi Meghan Markle, çocukları Prens Archie ve Prenses Lilibet'le birlikte yaşıyor. Prens Harry'nin en eski arkadaşlarından biri ve Archie'nin vaftiz babası olan Hugh Grosvenor, geçen ay Britanya'da evlendi. Ancak Harry ve Meghan düğüne gitmedi" dedi.

Ukrayna’ya kötü haber: ABD destekten vazgeçebilir Ukrayna’ya kötü haber: ABD destekten vazgeçebilir

Bir başka kraliyet uzmanı ise, Sussex'lerin "herkesi rahatsız etmekten" kaçınmak için kutlamalara katılmadığını iddia etti. Harry'nin arasının bozuk olduğu kardeşi Prens William ise düğüne katıldı. Harry, Britanya'ya en son mayısta Invictus Oyunları'nın 10. yıldönümü için gitmişti. O zaman Quinn, Mirror'a Harry'nin arkadaşlarını görmeyi planlamadığını çünkü onların "prensin nefret ettiği Meghan öncesi dünyanın bir parçası" olduğunu söylemişti. Quinn ayrıca Harry'nin arkadaşlarının "Meghan'dan hoşlanmadıklarını" da sözlerine eklemişti.

Prens Harry, Montecito'daki hayatında, ailesiyle birlikte huzur arayışını sürdürürken, memleketine ve eski arkadaşlarına duyduğu özlemin arasında kalmış görünüyor. Kraliyet kulislerinde dolaşan dedikodular, Harry ve Meghan çiftinin üzerinde kara bulutların dolaştığını işaret ediyor. Harry'nin Amerika'daki yaşamı, kraliyet ailesi ve eski arkadaşlarıyla olan ilişkilerini zorlaştırırken, çiftin geleceği merakla bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ